Aktualności, Józefów

Pościg za pijanym kierowcą

Opublikowano 07 grudnia 2016, autor:

Mundurowi podjęli próbę zatrzymania kierowcy, który jechał całą szerokością jezdni. Ten zamiast się zatrzymać, ruszył do ucieczki. W jej trakcie uciekinier z mercedesa uderzył w tył jadącego przed nim volkswagena. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd kobiety uderzył w przydrożny znak. Kierujący mercedesem miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu i cofnięte uprawnienia do kierowania.

Wczoraj około 20:00 policjanci w trakcie patrolu miejscowości Józefów na ul. Kościuszki zauważyli mercedesa, którego kierujący jechał całą szerokością jezdni. Mundurowi podjęli próbę zatrzymania kierowcy, jednak mężczyzna miał inne plany.

W trakcie ucieczki uderzył w tył jadącego przed nim Volkswagena, którym kierowała 24-latka. Siła uderzenia była tak duża, że jej pojazd uderzył w przydrożny znak.

Po krótkim pościgu kierowca mercedesa został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Okazało się, że był to 62-letni mieszkaniec Józefowa. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila oraz cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Poszkodowana 24-latka została przewieziona do szpitala w Zamościu. Obrażenia, jakich doznała nie zagrażają jej życiu. 62 latek za kierowanie pojazdem i spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości odpowie teraz przed sądem.

Komentarze

 1. Mnie podobnie załatwił kiedyś jefen dzieńdzioł uderzeniem w tył. Skadował mi podrasowaną furkę a ja miałem 8 miesięcy L4 i coś z błędnikiem.
  Uderzenia z tyłu są bardzo niebezpieczne o czym wiedzą też zaplecowe oszczercze świnie pracownicy protegowane i otumanione cymbały prezesy z brwsa deprawatorzy.
  Nie dajcie się załatwiać od tyłu 😉

 2. No i nie dało się wyleczyć tego błędnika?

 3. Krowiarka przykładała mi okłady z młodych piersi 😉
  Podziałało .

 4. Znaczy sie uciekanie nie jest karalne że odpowie za jazde i kolizje?

 5. Dziadyga gdzie on kowboił z 2,5 promilami ?
  Na wódkę go było stać to i na taxi by mu zaprowadzili samochód do domu.
  Kare chłosty powinni orzekać dodatkową a ciekawe czy zawodowy kierowca bo wtedy go szarpnie z kasy oj szarpnie.

 6. I tak dlugo jezdzil. czul sie pewnie, ale do czasu

 7. Toz to Franio? Ja cie krece ale se narobil

 8. NFS Most Wanted :):)

 9. a skad ten franio

 10. O ile wiem to ten cymbał krzysio z Bytomia od tyłu to był tylko wydymany przez swoich kumpli z Biłgoraja. Hahahaha i to bez mydła. A teraz sie tym chwali nawet. Toz to szczyt debilizmu hwalic sie taka sprawa. I jak bylo cwoku jeden jak cie kumple dymali. Jak byliz toba to dobrze a jak cie dymneli top juz zle co? heh Ale co przezyłes to twoje i nikt vcci nie zabierze:)

 11. SergiEwelinko ty ponoć lubisz kakałko 🙂 .W kwestii wydymsnia mnie odpowiadam.
  1. Dymali mnie debile deprawatorzy Prezesi z brwsa np ten wał ówczesny otumaniony deprawator prezes Bosak / jak by był człoeiekiem honoru to powinien dostać ryja za pilotowanie w prokuraturze i w sądzie na mnie korupcyjnej ustawki/. Prezes Kierepka wał otumaniony deprawator i obecny Andrzejewski za blokade i deprawacje przestępców pracowników protegowanych przez szubrawca Chmiela.
  No i wydymali mnie oszczerstwami ukradli mi prace w BRW .Medale za imbecylizm powinnibdostać i za dupowłazizm otumanionemu przez Ewelinkę Chmielowi.
  2. Ze Zboru wystawili mnie/Ewelinka Kluczny jak się potem dowiedziałem z rodzinką czyli 4 osoby-wilki / zaplecowymi tajemnymi przewrotnymi oszczerstwami. Otumanili 8 pastuchów z inteligencją górnika przodowego którzy za nich ciepali we mnie Ewelincinymi Krowiarkowymi ,,kamieniami”.Biłgirajska Temida podobnie się skurwiła stronniczościami.
  3. S@d i prokurator czyli sędxia Kaczorowska i nieobecny prokurator/ ten shakowany co w dupe wszedł ówczesmemu prezesowi Bosakowi/ odstawili wedle donosu ustawkę wrabiaj@cą mnue. Ten śmieć s3dzina strona zniszczyła przyznanie się Ewelinki do winy .Świadkowie byli by ukarani z art 233 kk i 235 kk za preparowanie dowodów winy a ten śmieć s3dzia sama spreparowała . Prokurator przyszedł wezwany komórką przez strone Kaczorowską i dawaj biłgorajskim zwyczajem sądowym na samym końcu rozprawy wycyckał przez usta na głos coś co okazało się Aktem Oskarżenia. I tak mnie te śmieci udupili w zmowach czyli w zbrodni.
  Mało tego perwersja sądu biłgorajskiego na dzień dzisiejszybwygląda tak ,!e protegowana sądu pociotka gnidy oszczerczej korumpatora Tadeusza Chmiela będzie sobie mnie zgłaszała kłamliwie sądowi co dwa lata będą mi przedłużać kłamliwe oszczercze spreparowane wypietdy stronysędzi Kaczorowskiej bez końca. Pikanterii dodaje fakt nieobecności powódkistrony na sali gdzie prokurator szczekacz i inba ubabrana w to gówno sędzina za Kaczorowskiej wypierdy i protegowanej Krowiarki rzucała we mnje ,,kamieniami” czyli nieswoimi oszczerstwami. To strona ma rzucać kamieniami a nie sąd.Widać w Biłgoraju w fupie mają świętą procedure sądową zapisaną nawet w Biblii z polecenia samego Boga !!!!
  Chmiel i jego poviotki to mordercy ,Judasze.
  4. Rodzinka Ewelinki ojczulek oszukał mnie obiecankami i za darmo remontowałem im mieszkanie i domek w Biszczy i nagle zacichli po tym jsk Ewelinka sama sobie ukradła msjtki twierdząc ,że ja je jej ukradłem i w starym głupim durniu wzbudziła kompleks Edypa. I stary startował do mnie z rękoczynami 5 razy.
  A córeczka kazała się bzykać bo jak jej odmawiałem to realnie te ubabrane z Kościuszki 29 słali mnie do pierdla. Noni po każdym bungabunga wtykała mi kolejne majtki do kolekcjibi kpiła ze wszystkich cymbałów i pajaców wujaszka Tadeusza Chmiela którego na początku nazywała swą marionetką. Cymbał i pajac i tyle fałszywy farbowany rudzielec wilkvw owczarni wspierający wilki itd.
  Macie jeszcze pytanka?
  PS tych majtek to tak mam pół na pół za panienki i z okresu jej bycia z użytkownikiem .
  Bedzie ich lekko 200 szt ,moge odstąpić jakiemu fetyszyscie z własnej woli 😉

 12. SergiEwelinko a nie prościej po prostu się rozmówić ?
  Nawyrabiałaś z twymi pajacami to cykoria ci tyłek ściska .
  I tak jesteś królową tych pajaców oszołomów i długo by wyliczać .
  Pozdro rogacza. 😉

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!