Aktualności, Tereszpol, Z nowej gazety

Uwięziony w pojeździe nie był w stanie dmuchnąć w alkomat

Opublikowano 07 listopada 2016, autor: MD

Zjechał z jezdni wprost w ogrodzenie, następnie uderzył w drzewo. Kiedy strażacy pomogli mu wydostać się ze zniszczonego samochodu, nie był w stanie dmuchnąć w alkomat.

Do zdarzenia doszło 5 listopada w Tereszpolu-Zaorendzie. Na zakręcie obok remizy samochód osobowy zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Kierowca został uwięziony w pojeździe, nie mógł się z niego wydostać. Z pomocą przyszli strażacy.

Jak informuje nas st. sierż. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, mężczyzna kierujący toyotą z przyczepką samochodową na łuku drogi zjechał na lewą stronę jezdni, wjechał w ogrodzenie, a następnie uderzył w drzewo. – Był to 49-letni mieszkaniec gminy Tereszpol. Podróżował sam, nie odniósł żadnych obrażeń ciała – mówi rzeczniczka, potwierdzając, że uwięzionemu kierowcy z pojazdu pomogła wydostać się straż. Kiedy mężczyzna opuścił samochód, okazało się, że jest kompletnie pijany. – Kierowca był w stanie nietrzeźwości. Nie był w stanie poddać się badaniu na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego została pobrana mu krew do badań laboratoryjnych – dodaje policjantka.

Komentarze

 1. więc można uznać

  że był trzeźwy

 2. moze byl w szoku

 3. Na jakiej podstawie uznali że był kompletnie pijany?

 4. leśniczemu też może się zażyć % i ciekawe gdzie tam jest obok remiza

 5. * zdarzyć

 6. Pełen profesjonalizm, strażacy wyciągają gościa zakleszczonego w pojeździe a policja staje na wysokości zadania i w pierwszej kolejności podaje respiratorek!! I jeszcze zdziwieni że gość w szoku i nie wie co robi!!

 7. TOYOTA ?? AVENSIS ?? MAM NADZIEJĘ, ŻE TO NIE NASZ WÓJTcio

 8. JAK ZA POSIADANIE BRONI UNIEWINNIONY ZOSTAŁ PASTERZ TO ZA TO TYM BARDZIEJ!!! NIKOMU NIC NIE ZROBIŁ PRZECIEŻ!! JA WNIOSKUJE O UNIEWINNIENIE MAŁA SZKODA SPOŁECZNA!!!!!!!

 9. A właśnie, skąd pewność że był pijany? Przecież nie mógł poddać się badaniu.

 10. A dlaczego ten kierowca uciekł w nocy ze szpitala ????

 11. Jazda po pijaku powinna być surowo karana. Zero litości dla pijanych kierowców.

 12. Któren dom na tym zakręcie to remiza??

 13. nonooo

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!