Aktualności, Józefów, Z nowej gazety

Ireneusz Wilczyński stracił stanowisko

Opublikowano 02 grudnia 2016, autor: EZ

Wiceburmistrz Józefowa Ireneusz Wilczyński został odwołany z pełnionej funkcji. Decyzję taką podjął burmistrz Roman Dziura.

Poniżej przedstwiamy stanowisko burmistrza Dziury w tej sprawie.

„W nawiązaniu do Zarządzenia z 30 listopada br., odwołującego z funkcji 

Z-cy Burmistrza Józefowa p. Ireneusza Wilczyńskiego informuję, że po otrzymaniu informacji, że „nie rozwija się w naszym urzędzie i jest mu ciasno”, przeprowadziłem rozmowę, w której poinformował mnie o zamiarze przeniesienia się wraz z rodziną do Zamościa. Z uwagi na fakt, że to spowodowało złą atmosferę współpracy i utratę zaufania z mojej strony, podjąłem decyzję, która umożliwia jego dalszy rozwój, proponując jednocześnie trzymiesięczny okres wypowiedzenia z prawem do wynagrodzenia. Jest to czas do znalezienia nowej pracy, a gdyby to się nie udało złożyłem propozycję, że po zakończeniu okresu wypowiedzenia zatrudnię go na innym stanowisku pracy w urzędzie lub jednostkach organizacyjnych mu podległych.”

Na stanowisko zastępcy burmistrza powołany został Ryszard Ostasz.

Komentarze

 1. o co poszło

 2. ciekawy wieśniak

  No i ten szyderczy uśmieszek zniknie z tej gęby obdarzonej szpiczastym nosem jak choince świątecznej.Ale drugie słońce roztocza , też przygaśnie , bo coś ich poróżniło, ale co to się prędzej lub później wyjaśni.

 3. kasa

 4. Jaki szczodry Pan Dziura okres wypowiedzenia wynika ze stażu zatrudnienia nie z łaski burmistrza

 5. Przestał przymykac oko na wały Romka… Z resztą obydwa je robili

 6. Dziura podal ręke dziadowi

  Dziura podał rękę dziadowi, a dziad odżył i torbo chciał zaj…ć Dziurę.
  Każdy wie w Józefowie ze Wilczynski nic nie znaczy, że wszystko zawdzięcza Dziuże, a on robił anty kampanie Burmistrzowi, i opluwał że Dziura bez niego nic nie znaczy bo niby to prostak. Cwaniak i po cwaniaku. Brawo dla Burmistrza

 7. Wilczynski ma zostac Popem w Narodowym kosciele, już taca ogłoszona na jego rozwój.

 8. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Najpierw koalicja z PO i PSL w radzie. Teraz Rysio Ostasz członek PO na z-cę. Jurek H. tak trzymać, Irka już załatwiłeś, za dwa lata jeszcze ograsz Romka i stołeczek burmistrza jak znalazł.

 9. a ja wam mówie ,że jeszcze jasio K. wróci na skarbnika , bo gosia trzymała sztame i nie tylko: rowerki rajdziki spotkanka z panem irusiem.A stołka to sie dochrapie heniuś albo Grisza jak nie wezmo do kompani tego cwaniaczka z Tarnogrodu.

 10. Chodzili od chaty do chaty i podawali dłoń i manili ludzi,jeden z Huty drugi z T-grodu i wilczki się poznały,

 11. A mnie to ni ziębi ni grzeje , róbta co chceta , a swego nie dam!

 12. Patrzta ludzie Czerepacha pogonili no i za co?

 13. Do kamieniołomów go!!! tam jest miejsca dużo i nie będzie mu ciasno,, na pewno…

 14. ale sie dzieje!!!

 15. bedzie CBA W URZEDZIE W JOZEFOWIE IREK ZA DUZO WIE

 16. I się zacznie znowu jak kiedyś z ,,prądem’

 17. Mogli poczekać do końca wyborów by się rozstrzygnęło , a tak to będzie kałabaja józefowska w stylu Romcia,było podaj dłoń a zrobiło się podaj pięść.

 18. Moze to na dobre wyjdzie

 19. wilk nosił razy kilka ponieśli i wilczyńskiego

 20. Oj będzie brakowało tego ,,brawo Panie burmistrzu,, hehehe

 21. poznali sie na nim jak kiedys na jego tatusiu w Tarnogrodzie

 22. Roman Dziura (56 l.) odwołał swojego zastępcę. Powód? Brak otwartości, wzajemnego zaufania i lojalności. Innego zdania jest odwołany, który uważa, że to zemsta, bo syn burmistrza stracił pracę w Środowiskowym Domu Samopomocy w Józefowie. (T.Z)

 23. to chyba wiadomo że cała rodzina pana burmistrza musi mieć prace bo do ciężkiej pracy się nie nadają..powinna się skończyć kadencja pana dziury bo pięniądze to nie wszystko a gdzie szacunek dla mieszkańców gdzie jaka kolwiek pomoc…..chyba trzeba pojsc z nim do lozka zeby pomogl albo mu zaplacic

 24. Żadna nowość o grzeszkach łóżkowych Romana Dziura, a o grzeszkach łóżkowych Ireneusza z nikt nie wspomina a jest o czym i o kim.

 25. Do xxx – nazwisko jest twoje w mianowniku liczby pojedyńczej a potem podlega gramatyce czyli odmianie przez przypadki 🙂
  Powinno się odmieniać przez przypadki imie i nazwisko.
  Czyli Romana Dziury.

 26. to jest ten zastępca którego ojciec w Tarnogrodzie był budowlańcem celowo nie piszę nazwiska żeby się nie przyczepił i nie pozywał po sądach

 27. Im większe ZERO tym prędzej pozywają do parodii sądu synfykstu zbrodni czyli oszczerczych preparatorskich świń np ssr mkp oszczercza gnida niszczarka prawdy preparująca kłamstwa na dupowłaziźmie szubrawcowi Chmielowi razem z oszczerczym śmieciem prokuratorem reszczyńskim zaocznie podpidujący oszczercze spreparowane wypierdy sędzi- strony kaczorowskiej.
  Pasą się za pieniądzd podatników i wchodzą w dupy fiszom pokroju szubrawcs chmiela i jego przydupasów prezesów też deprawatorów.

 28. Proponuję innego dobrego kolegę Pana Romana na zastępcę, Pan Bazan by się nadawał!!!

 29. A Bazanowa jeszcze bardziej?????????????

 30. powinno być jak ze stołkiem prezydenta dwie kadencje i wymiana burmistrza bali by się wtedy robić przekręty

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!