Aktualności, Józefów, Z nowej gazety

Rozpalała benzyną w piecu

Opublikowano 05 grudnia 2016, autor: MD

49-letnia kobieta w poniedziałkowy ranek chciała rozpalić w piecu. Niestety, użyła do tego złej metody, konkretnie benzyny. Kobieta ma poparzone obie ręce.

Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce 5 grudnia nad ranem w Górecku Starym, w gminie Józefów. Do biłgorajskiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym. Na miejsce wyruszyły trzy jednostki PSP i dwie jednostki OSP. Była też obecna policja i karetka pogotowia. W wyniku zdarzenia ucierpiała 49-letnia kobieta. Miała ona poparzenia rąk pierwszego stopnia. Została oddana pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

Jak informuje st. kpt. Albert Kloc, oficer prasowy KP PSP w Biłgoraju, działania strażaków trwały około dwóch godzin. Nie udało się jednak wszystkiego uratować. Spaleniu uległy meble kuchenne i okno zewnętrzne. Okopcone zostały ściany i sufit. Spaliły się też 2 m3 podsufitki.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było rozpalanie w piecu przy użyciu cieczy łatwopalnej, możliwe że benzyny.

Komentarze

 1. To jeszcze są takie niefouczone pacany ?
  Mogła iść do lasu i pociskem z armaty rozpalić .
  Ja to na ten przykład rozpalałem majtkami niejakiej Krowiarki pociotki szubrawca Chmiela bandyckiej pracownicy z brwsa.

 2. One inaczej były niebezpieczne – jej ojczulek z łapami do mnie startował.
  Co córka dawała myślałem ,że mi je odbierać chciał 😉

 3. http://www.dziennikwschodni.pl/bilgoraj/kierowca-masturbowal-sie-gdy-jechal-busem-z-pasazerami-bedzie-eksperyment-procesowy,n,1000190521.html

 4. No patrzcie ludzie stara baba a jaka głupia. Albo chłopa nie miała do rozpalania w piecu i sama musiała palic. Ale zeby benzyna to az strach pomyslec. Ropy sie uzywa do rozpalania. kazdy facet to wie. Przynajmniej powinien wiedziec. Albo zapałek. No ale baba nie wiedziała. jak to baba .

 5. jakiej ropy ciuluepiej nie doradzaj bo ktos ci uwierzy

 6. Do ak – nie doradzaj bo kretynów nie sieją same się rodzą,spaprze coś i znowu się poparzy. To co proponujesz robi się ropą na szmate i na zimnym piecu.
  Ona musiała wlać te benzyne do gorącego ciepłego pieca. Normalnie totalnie zero myślenia.

 7. a traktor stary jak zapalic nie chce to jak sie robi. kij szmata w ropie sie moczy zapala i do traktora i juz pali. Stary slunski sposób jakby kto nie wiedział. o butelce ze szmata i benzyna nie napisze bo to kazdy wie. A oburza sie jeden i drugi jakby nie wiadomo co. Durny zawsze durnym bedzie. nawet jak szkoły skonczy. madremu nie trzeba nawet tego tłumaczyc.

 8. Tobie nie tsza rozrusznika

 9. Diesla można też zapaloná gazetą .

 10. mechaniki z was

 11. Przepraszam piszecie nie prawdę straż przyjechała na gotowe sam to gasiłem tylko dogasiła żar .

 12. Krowiarka jak przepaliła podarowany jej przeze mnie wibrator to poszła w tango z użytkownikiem .

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!