Aktualności, Turobin, Z nowej gazety

Nie ustąpił pierwszeństwa, dwie osoby trafiły do szpitala

Opublikowano 19 grudnia 2016, autor: MD

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia, do jakiego doszło w Czernięcinie Poduchownym. Sprawcą kolizji był 59-latek z gminy Turobin.

Do kolizji drogowej doszło 18 grudnia, w niedzielę, w Czernięcinie Poduchownym. Jak relacjonuje st. sierż Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji, przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. – Sprawcą zdarzenia jest 59-letni mieszkaniec gminy Turobin, który prowadził pojazd marki Skoda. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 27-letniej mieszkance gminy Turobin, kierowcy opla – mówi rzeczniczka policji. Z kobietą podróżowały jeszcze cztery osoby, w tym dwoje dzieci w wieku 5 i 7 lat. 

Dwoje pasażerów opla trafiło do szpitala. 60-letnia kobieta została przewieziona do biłgorajskiego szpitala, a 5-letnie dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Lublinie. – Nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń ciała – informuje st. sierż. Klimek.

Komentarze

 1. Władca był trzeźwy ?

 2. a kto był taki nierozważny ?

 3. Gieniu Kruk

 4. Za długo był w tym turobińskim zagłębieniu i ciemno się zrobiło miedzy oczami,i wyszło byle jak,

 5. Jednak trzeba myśleć co się robi, a nie tylko krytykowąć i pouczać innych.

 6. Jak będzie karany to nie może sprawować władzy

 7. Będzie pociągał za sznurki jak Krowiarka i pajace mu odstawią. Kara ? Pojęcie względne w biłgorajskiej patatajni deprawacyjnej gdzie w sądzie rządzi się demokracja 😉

 8. Zawsze podaje policja treść zdarzenia i ,, po zbadaniu kierujący byli trzeżwi,, a tu tak jakby o tym zapomniano,bo nic się nie wspomina o stanie trzeżwości kierujących,

 9. Czlowiek jest tylko czlowiekiem

 10. Ale niektórym się wydaje,że są nie wiadomo kim.

 11. To wasza osoba publiczna?

 12. W wojsku miał kierowcę i do domu jeżdzili a tu sam biedny musi jechać ,i rano i wieczorem ,bo przespać się w Gminie nie ma gdzie,dobrze ,że ma czym jeżdzić ,

 13. w domu pusto i zimno jak se poscielesz tak sie wyspisz

 14. o kim piszesz podaj więcej szczegółów

 15. Każdemu mogło się zdarzyć, aczkolwiek zrobił to w sposób bardzo frajerski , widoczność z jednej i drugiej strony bardzo dobra. Trzeba dużej nieuwagi ,żeby coś takiego zrobić może spieszył się na Wigilię

 16. do ak tego od krowiarki zamknij to rylo ty jestes jakis nienormalny

 17. To się nazywa dobra zmiana, przyjeżdza do wypadku policja i nie sprawdza stan trzezwości kierowców, po co oni tam byli, żeby podać wiek i sprawdzić, że to misiewicze i sprawa zakonczona

 18. Miałem zdarzenie drogowe. Wjechała mi dzirwczyna w lewy tył w bok pojazdu . Pracownica dupnej biznesmenki
  Dziewczyna się przyznała choć wcześniej kłamała
  Bo wedle niej to musiał bym lewym tylnym kołem skręić w lewo . Walnéła we mnie i tyle.
  Kogo udupili ?
  Tego śmiecia sédxine opisze a portalu,,Daj w łape”
  4 dni urlopu straciłem i na dojazdy.
  Polskie sądy dą niczym prostytutka przekupne !!!!
  Oczywiście kara bez wyroku którego nikt nie widział.
  A kolege jak udupili to ci dopiero .Facet mu wymusił pierszeństwo a reszta to …
  Daruje wam epitetów powdzechnie znanyvh jako fosadnie stwierdzające bezprawie i stronniczość.
  Anonimie ciulem jesteś .

 19. Miałem zdarzenie drogowe. Wjechała mi dziewczyna w lewy tył w bok pojazdu . Pracownica dupnej biznesmenki.
  Dziewczyna się przyznała choć wcześniej kłamała.
  Bo wedle niej to musiał bym lewym tylnym kołem skręić w lewo . Walnéła we mnie i tyle.
  Kogo udupili ?
  Tego śmiecia sédzine opisze na portalu,,Daj w łape”
  4 dni urlopu straciłem i na dojazdy.
  Polskie sądy są niczym prostytutka przekupne !!!!
  Oczywiście kara bez wyroku którego nikt nie widział.Wstyd jej swego nazwiska.
  A kolege jak udupili to ci dopiero .Facet mu wymusił pierszeństwo a reszta to …
  Daruje wam epitetów powszechnie znanych jako dosadnie stwierdzające bezprawie i stronniczość.
  Anonimie ciulem jesteś . A sąd biłorajski dawne zszedł na psy ,dupowłazy prokuratory im wtórują.

 20. tak tak barani toj leb zderzył sie ze sciana. ot cale zdarzenie. od tego te dziwne mroczki. Wypad stad ,. ja tutaj rzadze.

 21. Ciulu nie bluźnij. I na ciebie prxyjdxie czas gdy wpadniesz w stronnicze łapy Wymiaru Niesprawiedliwości.
  Wymodle ci to jak Krowiarce wymodliłem słowami ,,Ch…Ci w d…” a od Boga dostała duży rozmiar.Inne bardziej bezpośrednie fakty wymodliłem dlatego od tej pory bardzo ueaż z modlitwami. I bynsjmniej nie jestem dewotem ani moherem.
  Zawsze mogę pochwalić opatrzność boską.
  Twój mały nie ma szans 😉

 22. Ale debilem jestes niestety. I tego faktu nie da sie ukryc ani podważyc.

 23. Poczekaj napisze ci ripostę pizdeczko.

 24. Biblia o niegodziwcach pisze że czeka ich ,,ośli pogrzeb,,
  A oszczercom ich ścierwom kruki wydziobią oczy i języki. Przyjadę popatrzeć na ich ścierwa których nikomu nie będzie ich sprzątnąć i zakopać. Ciulu z takimi tekstami to tym śmieciom w nie a nie mi.
  No to Krowiarko do bungabunga.
  ????

 25. dziwna sprawa z tą policją, że nie sprawdziła trzezwości, jak myślicie, może policja biłgorajska w ogóle zaprzestała kontroli

 26. Czy ktoś z was piszących te informacje na 100% wie,że nie był badany stan trzeźwości uczestników tego zdarzenia?, opisujecie bzdury.Z tego co wiem, materiały w tej sprawie znajdują się w Komendzie Policji w Biłgoraju lub w sądzie i ciekawych odsyłam do tych instytucji po prawdziwe dane – tylko odwagi!.

 27. o tak sobie zapomnieli?

 28. to ta sama kasta

 29. każda informacja o wypadkach informuje, czy kierowcy byli trzezwi,to jest pierwsza czynność policji,w artykule nie ma informacji i st,sierż. JONNA KLIMEK też nie informuje, a materiały powinne być w sądzie o tym wie normalny

 30. Mnie baba wjechała z boku w tylne koło a że była protegoeaną s3dziny to mnie udupiali od samego początku. A to trybem pozaproceduralnym zaocznym a to fałszywym wyrokuem podpisanym przez Sekretarz Sądową. Oczywiście sprawczyni została zdemadkowana przez policjanta i przeze mnie bo kłamała ,że ona stała. To tylnym kołem musiał bym dokonać skr3tu o 90″ i przejechać półtora metra żeby ją walnąć. A mój bok porysowany.
  Każde gówno na drodze można objechać ale protegoeanej NIE .
  Skurwiają się Polskie Sędzie dla 300 pln plus 130 kosztów.
  W poniedziałek wale do Prezesa Sądu i nirbo i ziemie porusze to co dawno powinienem poruszyć na skorumpowanego śmiecia strone też deprawatorke podsądnych ssr Kaczorowską.
  Doszło do pauperyzacji protegowanym za 300 pln lub za majtki Krowiarki. Ile majtki mogły kosztować? Żenada i zblazowanie Wymuaru Niesprawiedliwości. We wtorek na fajsie deprawatorke opisze ,,Daj w łape” traktuj@cego o występnych zbrodniczych sędziach.

 31. Mnie baba wjechała z boku w tylne koło a że była protegowaną sędziny to mnie udupiali od samego początku. A to trybem pozaproceduralnym zaocznym a to fałszywym wyrokiem podpisanym przez Sekretarz Sądową. Oczywiście sprawczyni została zdemaskowana przez policjanta i przeze mnie bo kłamała ,że ona stała choć jechała. To tylnym kołem musiał bym dokonać skrętu o 90″ i przejechać półtora metra żeby ją walnąć. A mój bok porysowany.
  Każde gówno na drodze można objechać ale protegoeanej NIE .
  Skurwiają się Polskie Sędzie dla 300 pln plus 130 kosztów.
  W poniedziałek wale do Prezesa Sądu i niebo i ziemie porusze to co dawno powinienem poruszyć na skorumpowanego śmiecia strone też deprawatorke podsądnych ssr Kaczorowską.
  Doszło do pauperyzacji sędziów na rzecz protegowanym za 300 pln lub za majtki Krowiarki. Ile majtki mogły kosztować? Żenada i zblazowanie Wymiaru Niesprawiedliwości. We wtorek na fajsie deprawatorke opisze ,,Daj w łape” traktuj@cego o występnych zbrodniczych sędziach.

 32. Żenujące insunacje pod adresem sprawcy powątpiewające w jego stan trzeźwości mają się nijak do wątpliwości wyrażanych przez tych samych „łowców sensacji” pod adresem policjantów obsługujących zdarzenie, jakoby mieli spreparować bądź odpuścić sobie ten podstawowy element rzemiosła, jakim jest sprawdzenie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia drogowego.Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku Dla Wszystkich Poszukiwaczy Sensacji od Biłgorjskiej Policji

 33. Sprawca nie pijany a zakochany i rozkojarzony.

 34. nikt nie szuka sensacji tylko stwierdza fakt, brak informacji o danej sprawie, a powinna być

 35. Często się zakoce.

 36. A w kim?”

 37. a mało jest

 38. Zacipkuj się to ci ten idiotencek nie zamaluje 🙂

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!