Frampol, Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy na 25 Finał WOŚP do Frampola

Opublikowano 09 stycznia 2017, autor:

15 stycznia 2017
14:00do18:00

Frampol wzorem lat poprzednich zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek koncertu 15 stycznia o godz. 14. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze

 1. Co roku zbiera się i gdzie ta kasa ,gdzie ten sprzęt we Frampolu,dam jak pokażecie co nam przybyło dla miasteczka-wioseczki,Niedzwiedz zarządza i zbieraj w nieskończoność,ciekawe czy on coś daje , czy tylko każe zbierać ?

 2. 8 lat cudotwórców z PO i chorzy umierają z braku sprzętu? Tusk obiecywał co innego. I co wy na to platfusy? Nie wstyd wam że wyręczaja was dzieci i owsiak?

 3. Ty zamszowy obyś dalej zdrowy był

 4. czy we Frampolu jest szpital ???

 5. a dawajcie dawajcie by owsiakowi żyło się godnie,przewałki finansowej cd. Nie dziwi nikogo z was że owsiak nie chce ujawnić rozliczeń?

 6. Względem Owsiaka- no właśnie poprzedniku. Kto nie chce konfrontacji tu pokazania rozliczeń ten winien.

 7. Obserwator-księdzu najlepiej daj kase. A dla Ciebie proponuję karteczke z oświadczeniem ze nie chcesz aby do Twojego leczenia był wykorzystywany sprzęt zakupiony przez orkiestrę. I takie samo oświadczenie musisz wydrukować dla swoich niepełnoletnich członków rodziny. Nie zapominajac o ewentualnej opiece nad noworodkiem ,czy osoba starsza. Tez musisz w szpitalu zaznaczyc, a wręcz zazadać , aby te szatańskie maszyny typu inkubator czy pompa insulinowa z WOŚP, nie miały styczności z twoimi bliskimi.

 8. Małgosia ten sprzęt jest publiczny nie Owsiaka. Nie dam mu ani grosza ale bez wyrzutów sumienia skorzystam ze sprzętu. Chyba że to on naklei karteczkę że sprzęt tylko dla tych co wrzucają do puszki

 9. wolę dać na Owsiaka niż Kijowi

 10. Ja ojcu Rydzykowi nie doloze sie do demoralizacji na woodstok

 11. do „zamszowy” – kasa idzie wyżej, wysyłają przecież do centrali, to jak mają coś kupić za tą kasę z WOŚP? chyba nie znasz tematu mistrzu

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!