REKLAMA
safari_baner

Biłgoraj, Film, Kultura i oświata, Z nowej gazety

Wesoła szkoła w Smólsku

Opublikowano 29 kwietnia 2013, autor: NK

Tak śpiewały dzieciaki podczas Dni Otwartych Szkoły, które miały miejsce 25 kwietnia w Szkole Podstawowej w Smólsku.

Wesoła szkoła w Smólsku

Tego dnia drzwi szkoły zostały otwarte dla wszystkich chętnych – najmłodszych mieszkańców miejscowości, rodziców i dziadków uczniów. Podczas uroczystości, którą zorganizowali uczniowie wspólnie z nauczycielami, przedstawiono działalność placówki w wielu aspektach. Na wstępie zebranych gości i uczniów szkoły powitała dyrektor Barbara Wojciechowska. – Witam najmłodsze dzieci, które przyszły dzisiaj, aby zobaczyć szkołę, zwiedzić ją i zapytać starszych kolegów i koleżanki, jak się czują w tej społeczności szkolnej, czy jest im dobrze, czy mogą rozwijać swoje talenty – mówiła pani dyrektor. Powitała także uczniów szkoły, ich rodziców, babcie i dziadków. Wśród gości znaleźli się także członkowie zarządu stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych – prezes Grażyna Skrzydłowska, wiceprezes Emilia Okoń, a także ks. Jan Pysz, dyrektor GOK-u Celina Skromak. 

„Wesoła szkoła to ja i ty, ważniejsi może niż ten wzór na stożek. Wesoła szkoła to nie liczba π, to do kwadratu my!” – tak śpiewali uczniowie podstawówki, a maluchy z oddziału przedszkolnego zaprezentowały scenkę o wiośnie. Nie zabrakło niespodzianki w postaci prezentu dla uczniów szkoły. Przygotowali go członkowie Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych, które jest organem prowadzącym gminy. 

Na zakończenie można było zwiedzić wszystkie klasy lekcyjne i przekonać się, że szkoła w Smólsku jest przyjazna dla uczniów.

 • Wesoła szkoła w Smólsku
 • Wesoła szkoła w Smólsku
 • Wesoła szkoła w Smólsku
 • Wesoła szkoła w Smólsku
 • Wesoła szkoła w Smólsku
 • Wesoła szkoła w Smólsku
 • Wesoła szkoła w Smólsku
 • Wesoła szkoła w Smólsku
 • Wesoła szkoła w Smólsku

Komentarze

 1. Błachcha widze Różę Kapuśniak. Jakim trzeba być tukiem żeby nazwać tak dziecko, hahahahah

 2. a ja widze ze ma się nawolone w tej pustej glowie,jestem bardzo ciekawa co ci tak przeszkadza w tym ze ma tak na imie i na nazwisko,pewnie twoje jest jeszcze gorsze,poza tym jak masz cos do rodzicow tej malej to powiedz im to prosto w oczy a nie wyzywasz się na dziecku,to jest zalosne tak jak ty,

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!


osiem − 3 =

Motocykle, skutery, choppery 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?