REKLAMA
baner_1000x200px

Kalendarz wydarzeń

WOŚP w BCK

Opublikowano 05 stycznia 2013, autor:

13 stycznia 2013
15:00do20:00

13 stycznia- w niedzielę rusza Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym razem zagra dla dzieci i seniorów. W BCK, w którym mieści się także sztab, na scenie pojawi się m.in. zespół Kali- gula Będzie można wylicytować także przelot samolotem.
Część koncertowa w BCK rozpocznie się po południu, o godz. 15.00. W sali widowiskowej BCK zaprezentują się zespoły BCK , Dariusz Rubin z zespołem , biłgorajska Kali- gula, zespół Limit. Na scenie BCK zaprezentują się także wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury.
W czasie koncertu licytowane będą także gadżety WOŚP oraz fanty dostarczone przez osoby prywatne (chętnych darczyńców zapraszamy w dzień koncertu do BCK). Jedną z atrakcji, którą będzie można wylicytować, to przelot samolotem .
W sztabie BCK zarejestrowanych jest 64 wolontariuszy. Pieniądze do puszek będą oni zbierać nie tylko w Biłgoraju, ale także okolicznych miejscowościach, m.in.: Józefowie, Tarnogrodzie, Frampolu czy Janowie Lubelskim.
Od dwudziestu lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała głównie dla noworodków. Podczas 21. finału pomyślano również o seniorach. Cześć zebranych 13 stycznia funduszy przeznaczonych zostanie na wyposażenie szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.Dodaj wydarzenie do naszego kalendarza
BEZPŁATNIE!

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!


7 × sześć =

Motocykle, skutery, choppery 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?