Tereszpol, Z nowej gazety

Zasłabli za kierownicą

Opublikowano 19 września 2016, autor: MD

W Tereszpolu-Kukiełkach kierująca kia straciła przytomność za kierownicą. Samochód zjechał do rowu i dachował. W Smólsku natomiast za kierownicą zasłabł 25-latek.

Jak informuje Albert Kloc, rzecznik biłgorajskiej straży pożarnej, 13 września doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu marki Skoda Octavia. 25-latek kierujący samochodem zasłabł za kierownicą. Na miejscu pracowały trzy jednostki straży, dwie jednostki PSP i jedna jednostka OSP.

16 września w Tereszpolu-Kukiełkach zasłabła za kierownicą 40-latka z Biłgoraja. Jak podaje rzecznik biłgorajskiej policji Joanna Klimek, kierująca kobieta zjechała do rowu, samochód dachował. Kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zakończono pouczeniem kierującej. Samochód został zniszczony w 80%.

Komentarze

  1. Tu zasłabła tu pouczenie policji co tu jest grane?

  2. ……….Zdarzenie zakończono pouczeniem kierującej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. A ten człowiek na zdjęciu to redaktor myśli , że zaraz zaslabnie, ani na kia lub Skodę to nie wygląda. To po jaką cholerę to zdjęcie.

  4. Podstawiać zdjęcie tej dziadowskiej prymitywnej marki to już naprawdę bezczelność;-))

  5. Za co pouczenie. Za to że zaslabla. Dz nie można własnym samochodem wjechać sobie do rowu jeżeli ktoś ma taki kaprys. Pouczenie to też kara.

  6. Tańczący z widłami

    Pouczono ją by już nigdy nie słabnąć w czasie jazdy tylko w domu?

  7. Jak rozumiem pouczono, że jak się ktoś nie za bardzo dobrze czuje, to nie powinien wsiadać za kierownicę. Kierowca ma być wypoczęty zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!