Frampol, Z nowej gazety

XIII Memoriał im. Tadeusza Białasa

Opublikowano 25 listopada 2016, autor: UM Frampol

18 listopada w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej odbył się kolejny, XIII Memoriał Tadeusza Białasa w tenisie stołowym.

Wśród zaproszonych gości byli: małżonka śp. Tadeusza Białasa – Leokadia, syn Mirosław wraz z rodziną, Joanna Putowska. Władze gminy reprezentował sekretarz Józef Rudy.

W turnieju wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z Frampola, Radzięcina, Teodorówki i Woli Radzięckiej. Zawody były rozegrane w dwóch kategoriach: kl. IV i młodsi oraz kl. V-VI (dziewczęta, chłopcy). W każdej kategorii wystartowało po 8 osób. Po zaciętej i sportowej rywalizacji wyłoniono najlepszych zawodników w każdej kategorii, na których czekały puchary, a także nagrody rzeczowe. Bezkonkurencyjni w tym roku okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Teodorówce.

 

Wyniki poszczególnych kategorii:

Dziewczęta klasa IV i młodsze:

1. Kinga Pomarańska, SP Teodorówka

2. Kinga Smyl

3. Emilia Sosnowa

Dziewczęta klasa V-VI:

1. Izabela Smyl, SP Teodorówka

2. Magda Sosnowa

3. Izabela Furlepa

Chłopcy klasa IV i młodsza:

1. Paweł Sędzin, SP Teodorówka

2. Adrian Jęczmionka

3. Tomasz Kaczor

Chłopcy klasa V-VI:

1. Marcin Sosnowy, SP Teodorówka

2. Sylwester Kość

3. Rafał Czajka

 

  Nagrody rzeczowe oraz puchary ufundował Urząd Miejski we Frampolu. Jak zawsze dla każdego uczestnika przewidziano poczęstunek oraz pamiątkowe medale ufundowane przez rodzinę Państwa Białasów.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach. 

Komentarze

  1. Ten jeden z Białasów ,co tak jeżdzi rowerem i w dzień i w nocy i w deszcz i słotę,dużo jeżdzi jak nie ma pory na to ,niejeden pyta gdzie jedzie i po co to był na tych zawodach ,czy wolał na rower?

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!