Goraj, Z nowej gazety

Dachowanie na podwójnym gazie

Opublikowano 28 listopada 2016, autor: Red.

To nie była udana niedziela dla 27-latka z gminy Godziszów. Mężczyzna wybrał się na przejażdżkę, niestety wpadł w poślizg i dachował. Kiedy na miejsce przyjechała policja, okazało się, że kierowca prowadził w stanie nietrzeźwości. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielne popołudnie dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzonym pojeździe, który znajdował się na dachu w rowie, w miejscowości Zagrody. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili ten fakt. Zastali na miejscu również kierowcę uszkodzonego citroena, którym okazał się 27-latek z gminy Godziszów. Mężczyzna oświadczył policjantom, że wpadł w poślizg i dachował, podróżował sam. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że kierowca był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 0,5 promila alkoholu. Kierujący nie odniósł poważnych obrażeń.

Teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata uprawnień do kierowania na okres od 3 do 15 lat.

Komentarze

  1. Mógł ktoś iść poboczem!!

  2. grozi mu do dwu lat więzienia
    a czy kiedykolwiek dostał ktoś dwa lata więzienia w takiej sytuacji ?

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!