Kalendarz wydarzeń, Turobin, Z nowej gazety

Gminna wieczerza wigilijna i „Kolędowanie pod chmurką”

Opublikowano 01 grudnia 2016, autor: MD

18 grudnia 2016
15:00do19:00

Urząd Gminy Turobin, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Turobinie zapraszają mieszkańców do uczestnictwa w Gminnej wieczerzy wigilijnej i „Kolędowaniu pod chmurką” w dniu 18 grudnia 2016 r. o godz. 15.00 w Muszli Sportowo-Koncertowej w Turobinie.

Szczegóły na plakacie!

Komentarze

 1. Ciekawe czy na wieczerzy poinformuje, że trumna na turobińską oświatę jest już gotowa.

 2. Biedna ta oświata w tym Turobinie, już dawno powinna być zlikwidowana aby podstawówka powinna zostać.

 3. biedny to ty jestes

 4. Głosowania jeszcze nie było, ale ciekawe ilu i jeżeli tak którzy radni podniosą do góry ręke,za tym ,żeby za lat 20 naczelnicy pokroju kaczyńskiego mogli rządzić społeczeństwem z podstawowym wykształceniem

 5. Od pewnego czasu, wiadomo od jakiego, Turobiński Zespół szkół stał się wylęgarnią matołów i utrzymywaniem szanownego grona nauczycielskiego z pieniędzy gminnych.I tak tu już dzieci nikt nie posyła tylko idą zaraz po ukończeniu gimnazjum byle dalej stąd, tu zostają tylko niedobitki, niedługo na jednego nauczyciela będzię przypadać tu jedno dziecko, a z czasem na jedno dziecko 10 nauczycieli, więc tak czy inaczej trzeba to jak najszybciej zlikwidować i przestać utrzymywać nauczycieli za gminne pieniądze.utrzymywanie tak nierentownej placówki jaką jest turobińska szkoła to zwykłe marnotrawstwo. A nauczyciele niech się teraz zastanowią czyja to jest wina że do tej szkoły uczęszcza coraz mniej dzieci. Chyba niczyja inna niż ich samych. POZDROWIENIA DLA GRONA PEDAGOGICZNEGO.

 6. Lecieć do gminy po pińcet potem pod pierzyne i za 10 lat szkoły nie będą wyludnione!! To nasz patriotyczny obowiązek odrodzić cywilizację. Taka seksmisja

 7. zasklepili się ci nauczyciele,awanse zawodowe wyczerpali 10 lat temu .wszyscy dyplomowani i to wszystko się uwstecznia,zdolni jak najdalej z Turobina,miasto , a nie miasto.

 8. Nauczycielom się w głowach poprzewracało trochę,ale wreszcie ktoś ład z tym zrobi.Nikt za darmo nie będzie ich utrzymywać.

 9. I alleluja i do przodu;)

 10. kto myśli na rok do przodu – sieje zboże,
  na dziesięć lat – sadzi las, daleko w
  przyszłość – kształci i wychowuje dzieci i
  młodzież

 11. pisiorki 500 dadzą a potem beda szukac piniedzy skąd by tu wziąc

 12. 500 to najlepsza inwestycja w przyszłość

 13. Sadzić las i wychowywać młodzież

 14. Dzieci i młodzież zaraz po ukończeniu gimnazjum uciekają jak najdalej od turobińskiej uczelni. A może ktoś wie dlaczego?

 15. ja tam nie sadze ani nie sieje , wole brac picet, mam osmioro jakos tam przebiduje, po co mie robic za marny grosz

 16. Czemu uciekają? Bo już nie ma mody na te kierunki co kiedyś. Byle chłopak ze wsi chciał mieć kwit rolnika a liceum też było modne

 17. Mimo kiepskiego dojazdu mieliście więcej chętnych niż miejsc do dojazd był beznadziejny Z Radecznicy jeszcze jako tako a reszta to rowerem kto nie miał tatusia z autem

 18. Zajrzałem na stronkę szkoły. Turystyka wiejska, agrobiznes, informatyka, atrakcyjne kierunki

 19. Ale niedługo docenią wszystko co związane z ochroną środowiska, rolnictwem i turystyką , teraz jeszcze pokutuje moda na administrację itp ale już absolwenci jadą na zmywak, a do agroturystyki trzeba ludzi

 20. Oj uczeń, uczeń, masz już pewnie ze 40 lat, a naiwny jak dziecko. Dzisiaj gówniażeria nie idzie do wielkiego miasta po wyższy poziom nauki. Tak to może było ze 20-30 lat temu. W mieście życie jest ciekawsze, ot co. A jeszcze 500+ …

 21. Poziom szkoły tworzą uczniowie a nie kadra jeśli uważasz kogoś za matoła to nie wina grona pedagogicznego.

 22. Ci co idą do miejskich szkół i tak na korepetycje przyjezdzaja na wieś.

 23. do wiejskich pseudoprofesorów

 24. widocznie nie są tacy slabi

 25. Przykre to wszystko co piszecie, ale niestety taka jest prawda. Nauczycielom już dawno w głowach się poprzewracało jak zauważył Anonim. I wszyscy niemal to dyplomowani jak pisze przebierańce. A taki dyplomowany zarabia na rączkę blisko 3000zł. Niejednokrotnie za mniej niż 8 godzin dziennie. (no tak w domu pracują też nad klasówkami).
  Normalne i te dłuuugie weekendy wolne, wakacje wolne, ferie wolne, rekolekcje i święta wszystkie wolne.A ile jest takich zawodów, ludzi ciężko pracujących i narażających swoje życie, którzy często zarabiają mniej, czy nawet te 3000zł, nie mając tyle wolnego w ciągu roku?
  PS. teraz zapewne odezwą się.
  Pozdrawiam !

 26. Chętnie poznam nauczycielkę ciepłą młodą wdówkę w celu połączenia gotówki ma się rozumieć.
  A co ?/za darmo to umarło / ja z różnej maści ciulami wydrwigroszami złodziejami pracodawcami już się pożegnałem.
  I bardzo dobrze swoją ciężką pracę trzeba cenić i nie dawać się mamić obiecankami różnych oszołomów oszustów jak mnie w Biszczy mamili i w bandyckiej brwsa .

 27. Rzecznik,widząc twoją frustrację, może zostań nauczycielem? Taka kasa, tyle czasu wolego. Ja stoję na progu wyboru zawodu i waham się pomiędzy nauczycielem a … rzecznikiem, może być rzecznikiem byłoby lepiej? Jak u ciebie z uposażeniem? Czasu wolnego masz chyba w bród, co? Ile ci płacą?

 28. ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE BELFRA

  Dajcie mi 40 h tydzień pracy!!!!!!!!!!!!

  Dajcie mi 40 h tydzień pracy… zlikwidujcie mi kartę nauczyciela….. bardzo was proszę…. będę naprawdę szczęśliwy. Proszę was abym był zatrudniony normalnie… Już wyjaśniam dlaczego:

  1. Pracowałbym sobie od 7-15 no nawet pal licho od 8-16.

  2. po 16 pier…. bym drzwiami i miał wszystko w 40 …nie, zaraz nie w 40 ale w 4 literach..

  3. Kategorycznie odbierzcie mi wychowawstwo i sami sobie wychowajcie swoje „pociechy”, a nie żebym ja musiał nadrabiać braki wychowania waszych pociech. Walczyć z ich lenistwem i bezczelnością. Tym, że nawet o własną higienę nie potrafią zadbać, bo w domu nie powiedziano im, że trzeba się wykąpać czasem i że nie wystarczy codziennie świeży żel na włosy dać albo „tapetę” na oczy…

  4.Guzik by mnie obchodziło, że któregoś ojciec pije spędzając cały dzień pod budką, bo za tyle a tyle nie pójdzie do pracy…bo państwo daaaa. A to jeden z wielu problemów z którymi dzieciaki przychodzą do mnie.

  5. Zabierzcie mi te ferie i wakacje…. ja chce te dni wolne wziąć wtedy, kiedy będzie mi to na rękę. Ja też chce pojechać po sezonie do ciepłych krajów za małe pieniądze, tak jak kilku moich uczniów przynosząc zwolnienie lekarskie na jakaś wymyślona chorobę, a sami opaleni na heban.

  6. Wszelkie sprawy to nie na mieście czy wydzwaniając po 21 na domowy numer z książki tel. bo wtedy to bym już był po godzinach pracy.

  7. Szkolenia i kursy, rady i inne „przywileje” nie popołudniu każdego tygodnia, ale w godzinach pracy a jak nie to proszę extra za nie zapłacić.

  8. Na konkursy przedmiotowe, niech rodzice przygotowują sobie prywatnie i niech zawożą sobie sami własnym a nie nauczycielskim samochodem.

  9. Dyskoteki, wycieczki i wszelkie imprezki to proszę do 16 i z tych imprezek odbiór osobisty rodziców, nie żebym ja się martwił czy dziecko ma czym wrócić do domu i czy może ja mam go odwieźć.

  10. Moge pracować do 65 roku zycia, a co tam…dam rade…tylko teraz płaćcie mi tak jak należy… nie chce zarabiać 200-300 zł więcej od sprzątaczki ( z nauczyciela zawsze można zrobić „konserwatora powierzchni płaskich…odwrotnie to już nie tak prosto”)

  11…12….itd Ja tez chce wreszcie skończyć remont (już 3 lata) w domu i zadbać należycie o swój dom rodzinny. Ja też chce wyjechać choćby tylko w niedzielę gdzieś czy pójść do kina teatru, przeczytać książkę dla przyjemności… dlatego bardzo was proszę DAJCIE MI TEN 40h tydzień pracy…będę wam wdzięczny i nie będę narzekał obiecuje..

 29. Zostań sobie sędzią biłgorajskim albo prokuratorem to z nudów befziesz wchodził w dupe bez wazeliny Chmielowi na cudaniewidy jego zdegenerowanym pociotkom.
  Udupisz z nudów z rana kilka godzin zasiadania i do chaty.
  Macue inne intratne propozycje pracy poza pracą w prosektorium ?

 30. Anonimie ! Twoja złośliwość może wskazywać na to, że jesteś nauczycielem. A jeśli nie to lepiej zostań rzecznikiem. Ortografia leży u Ciebie strasznie. Bród piszemy przez
  ” U tzw.otwarte”. Czyli brud . Więc jeśli jesteś nauczycielem to wstyd im za Ciebie bardzo.
  Pozdrawiam!

 31. On pewnie miał na myśli brodzenie przeprawianie się to tak mu wyszło .
  Pewnie uczy przedmioty ścisłe typu matma fiza chemia to nuech mu będzie wybaczone.
  Krowiarka by go nauczyła .

 32. Piszę się w bród! Mam w bród pieniędzy. Jeśli jestem nieumyty to jest brud przez otwarte

 33. ‚Jest czegoś w bród” czyli jest czegoś bardzo dużo, to taki związek frazeologiczny pochodzący od brodu czyli płycizny na rzece, W tym miejscu np. wiele ludzi mogło przejść rzekę jednocześnie. Słowo BRUD oznacza z kolei stan nieposzanowania elementarnej czystości. I tu w zasadzie należałoby skończyć, więc dodam tylko: Nie każdy kto ma inne zdanie jest od razu złośliwy. Zanim ocenisz kogokolwiek jednym słowem zdobądź odrobinę wiedzy w temacie. Nie wolno obrażać nikogo, chyba, że ten ktoś o to się prosi. Tylko ten , kto sam jest mało wart, nie szanuje innych> Ps. A złośliwość to by była, gdyby stwierdzić: Bądź rzecznikiem ustnym a nie pisemnym.

 34. Ja mogie byc żecznikiem gazety ja wszystko wiem

 35. Piszecie źle o nauczycielach a pewnie podacie im dłoń i opłatek i będziecie życzyćź im owocnej pracy

 36. No stary Ortografie myj myj 🙂
  A ty podszywaczu nie rõb ze mnie analfabety.

 37. ak nie tłumacz się! Po prostu dałeś dupy!

 38. Krowiarka sama wzięła dupe.

 39. ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE BELFRA

  Dajcie mi 40 h tydzień pracy!!!!!!!!!!!!

  Dajcie mi 40 h tydzień pracy… zlikwidujcie mi kartę nauczyciela….. bardzo was proszę…. będę naprawdę szczęśliwy. Proszę was abym był zatrudniony normalnie… Już wyjaśniam dlaczego:

  1. Pracowałbym sobie od 7-15 no nawet pal licho od 8-16.

  2. po 16 pier…. bym drzwiami i miał wszystko w 40 …nie, zaraz nie w 40 ale w 4 literach..

  3. Kategorycznie odbierzcie mi wychowawstwo i sami sobie wychowajcie swoje „pociechy”, a nie żebym ja musiał nadrabiać braki wychowania waszych pociech. Walczyć z ich lenistwem i bezczelnością. Tym, że nawet o własną higienę nie potrafią zadbać, bo w domu nie powiedziano im, że trzeba się wykąpać czasem i że nie wystarczy codziennie świeży żel na włosy dać albo „tapetę” na oczy…

  4.Guzik by mnie obchodziło, że któregoś ojciec pije spędzając cały dzień pod budką, bo za tyle a tyle nie pójdzie do pracy…bo państwo daaaa. A to jeden z wielu problemów z którymi dzieciaki przychodzą do mnie.

  5. Zabierzcie mi te ferie i wakacje…. ja chce te dni wolne wziąć wtedy, kiedy będzie mi to na rękę. Ja też chce pojechać po sezonie do ciepłych krajów za małe pieniądze, tak jak kilku moich uczniów przynosząc zwolnienie lekarskie na jakaś wymyślona chorobę, a sami opaleni na heban.

  6. Wszelkie sprawy to nie na mieście czy wydzwaniając po 21 na domowy numer z książki tel. bo wtedy to bym już był po godzinach pracy.

  7. Szkolenia i kursy, rady i inne „przywileje” nie popołudniu każdego tygodnia, ale w godzinach pracy a jak nie to proszę extra za nie zapłacić.

  8. Na konkursy przedmiotowe, niech rodzice przygotowują sobie prywatnie i niech zawożą sobie sami własnym a nie nauczycielskim samochodem.

  9. Dyskoteki, wycieczki i wszelkie imprezki to proszę do 16 i z tych imprezek odbiór osobisty rodziców, nie żebym ja się martwił czy dziecko ma czym wrócić do domu i czy może ja mam go odwieźć.

  10. Moge pracować do 65 roku zycia, a co tam…dam rade…tylko teraz płaćcie mi tak jak należy… nie chce zarabiać 200-300 zł więcej od sprzątaczki ( z nauczyciela zawsze można zrobić „konserwatora powierzchni płaskich…odwrotnie to już nie tak prosto”)

  11…12….itd Ja tez chce wreszcie skończyć remont (już 3 lata) w domu i zadbać należycie o swój dom rodzinny. Ja też chce wyjechać choćby tylko w niedzielę gdzieś czy pójść do kina teatru, przeczytać książkę dla przyjemności… dlatego bardzo was proszę DAJCIE MI TEN 40h tydzień pracy…będę wam wdzięczny i nie będę narzekał obiecuje..

 40. sopel i wojtek chcą zlikeidować szkołe w czernięcinie

 41. Co to jest zlikeidować szkołe?

 42. dajom cos mocniejszego pod chmurke@

 43. do baszczu

 44. Sopel mature zdał dwadzieścia lat po tym jak rówieśnicy zdawali, to teraz szkołe chce likwidować. Może Szanowny Pan Radny zaczeka to i ja mature zdam, wszak gorszym obywatelem Rzeczpospolitej Turobińskiej nie jestem , a potem róbcie co chcecie

 45. ludzie stoja z dziecmi 3 godz po torebke za 15 zł bo nie dla tego barszczu czy kapusty

 46. Do pocztajta nieuki

  Zapraszam do tartaku mamy wolne miejsca, będziesz mógł pracować czterdzieści godzin lub więcej lub mniej, według życzenia:) W godzinach jakie będą tobie odpowiadały! Współpracownicy w większości przypadków mają wyższe wykształcenie od ciebie więc nie będziesz osamotniony!

 47. A może byś się do roboty wziął i nie stał 3 godziny tylko dziecku gwiazdke sam zrobił a nie na Wójta się oglądał

 48. Gdzie masz ten tartak i ile płacisz za godzine?

 49. Co wy wszyscy piepszycie, może pomoglibyśmy Jakubowi Ostaszowi podczas tego spotkania zamiast obrzucać się błotem. Co zrobił Wójt i Rada Gminy w tym temacie , czy facet zarabiający 11 tys miesięcznie pochylił sie nad tematem z finansowego punku widzenia ,czy radni przeznaczyli po jednej diecie na ten cel, czy znowu pójdziecie najpierw do muszli po darmowe paczki a potem do Kościołów udawać prawych i mądrych.

 50. Jacy nauczyciele taki plon!

 51. Podziele się z tobą poprzedniku wiedzą ogólnąjdą nic nie dadzą nic nie zrobią jedynie z ciebie wariata bo gmerasz w ich korytach.
  Wiem po działaniach tych oszczerczych świń i na przykładach z brwsa.

 52. ja swoiej zonie tam nie pozwole isc

 53. A coz to o nauczycielach znowu pisza jak to im zle. Oj zle zle biedakom . Zarabiaja ledwie ze 3 tys na łapke miesiecznie za 18 godzin etatu. A jak sie trafia nadgodziny to i lepiej. Dodatki maja za wszysko. Wolnego ile dusza zapragnie. A jak trzeba raz czy dwa zostac godzinke czy dwie dłuzej to wielki wrzask o pieniadze. pracuja 18 godzin a nie 40 tygodniowo wiec jak do tego dołoza w tygodniu godzine czy dwie to im korona z główki nie spadnie. a druga rzecz nikt ich na siłe do tej pracy nie ciagnał. Zawsze moga zmienic ja na lepsza oczywiscie. Bo nauczyciel to powinien byc z powołania a nie z łapanki. przychodzi taki i od drzwi ju z zmieczony straszliwie bo sie w nocy nie wyspał. Albo pochlał. I co sadza cztery litery za stolikiem i siedzi. Dzieciakom powie a poczytajcie sobie albo film pusci jakis na odczepnego. Ot cała praca. Raz w miesiacu jakis sprawdzian czy kartkówka i wystarczy po co sie meczyc. narzekania ze hej. Wakacje ma 2 miechy wolne ferie chociaz z tydzien . inne swieta tez wszyskie. A odnosnie pracy to dadz go na dzien czy dwa do łopaty. Zaraz zmieni zdanie na temat pracy. Gwarantowane.

 54. ak zapomniałeś odzieciach

 55. Aleś ty gaduła podszywaczu.

 56. a moze zrobic referendum i odwołac tego bufona

 57. ja pierwszy

 58. podszywacz czy też nie, ale dobrze powiedziane, bardzo dobrze ! ! Bo taka jest prawda!
  I nie jeden o tym wie.

 59. To juz nie uczeń ani rzecznik tylko ak? jak widac każda skora dobra.

 60. Za nikigo się nie podszywam pisze za siebie.

 61. To za mnie się podszywają różne 🙂

 62. Dlaczego najeżdżacie zawsze na nauczycieli, może to nie ich wina, że dzieci jest w gminie coraz mniej, bo po pierwsze to niż demograficzny. 15 lat temu było po 4 klasy gimnazjum a teraz 2-3 kl. Po drugie rodzice nie mają nic do gadania tylko dzieci wymuszają na nich inną szkołę nawet „byle jaką” oby nie w Turobinie. I nie obchodzi ich, że ledwo co wiążą koniec z końcem, ale on chce, mimo tego, że w gimnazjum ślizgał się z klasy do klasy. kiedyś słowo ojca czy matki było święte a teraz? Po trzecie czy myślicie, że w innych szkołach w miastach, nie mają mniej uczniów? Mają i przyjmą każdego nie ważne, że na świadectwie prawie same dopuszczające. Potrzymają takiego do 3 klasy, a potem nie dopuszczą do matury.
  Polak słynie z narzekania i to się chyba nie zmieni, a zazdrość i zawiść w stosunku do nauczycieli podejrzewam również 🙂

 63. Napiszcie jak było:)) Ciekawa inicjatywa

 64. Same niedobitki? Ciekawe czemu Ci co idą do większych miast do szkół wracają hmmm… W obecnym roku szkolnym w 3 klasie maturalnej liceum było 18 osób wróciło 5 😀 I Ci co wrócili nawet z Lbl nie dają rady w Turobinie 🙂

 65. Ile jest średnio ludzi w klasach ponadgimnazjalnych?

 66. Chejtery podzielita sie opłatkiem z nauczycielami?

 67. Zlikwidować jak najszybciej to turobińskie dziadostwo i tak już tu nikt dzieci nie pośle, a sztuczne utrzymywanie etatów dla nauczycieli nie ma najmniejszego sensu. Nie rentowne zakłady się zamyka.Brawo dla wójta i rady. Pedagodzy bedą mieli wreszcie swój wymarzony 40 godzinny tydzień pracy.Jeszcze raz brawa dla wójta i rady, głosujcie za likwidacją ZSOiZ w Turobinie, jesteśmy za.

 68. Ta wszystko zlikwidować od razu gmine zliokwidujcie nie trzeba wam szkół to po co wam urzędy i przychodnia

 69. Są święta dajcie spokój napiszcie jak było na opłatku

 70. Po co utryzmywać trzech dyrektorów jak może być jeden?

 71. Po co utrzymywać tyle osób w administracji? A tak w ogóle kto zatrudnił randego w szkole? siedzi tylko i zbija bąki, a kasa leci.

 72. Dopiero co go zatrudnili a już lata i się podwyżki domaga.

 73. Radny w szkole o czym mowa?

 74. Więc nikt nie był pod chmurką?

 75. Morze majom tam kamerke online zobacz life tv hehe

 76. Jesteście wszyscy tacy śmieszni tyle w was zawiści 😀

 77. Jesteście za likwidacją szkoły hmmm… A wasze kształcenie poszło na marne a szczególnie lekcje polskiego 😀 Wy to byście wszystko likwidowali…

 78. chcom likwidowac bo zazdroszczo innemu ze pa na chleb

 79. ludzie narzekajo ze brakuje szkoly nie chca lilkwidacji chcom pszywracac a wy tyko likwidowac

 80. Słownik sobie kup 🙂

 81. Ludzie chcą powrotu posterónków i szkół a wy chcecie odwrotnie uczcie się od mądrzejszych bo oni już dowiadczeni a wy nie. Zatęsknicie za szkołą za posterunkiem już tęsknicie czasem piszecie i gadacie w realu skarżycie się na hałasy i że niebezpiecznie macie kochani co chcieliście

 82. Hmm, twoim zdaniem to mieszkańcy rozwiązali posterunek Policji ? 🙂

 83. Łukasik w Goraju zlikwidował szkołę w Hosznii ordynackiej i została tylko w Goraju,do tej pory nie może się pozbierać,hoszniaki mu tego nie podarują,taka gmina kilkanaście miejscowości i tylko w Goraju jedyna szkoła w Gminie,ten wójt nie pojęcia jaka krzywdę zrobił maluchom i ich rodzicom.

 84. Po dwie osoby w klasie , to dopiero była szkoła 🙂

 85. Po dwie osoby w klasie , to dopiero była szkoła 🙂

 86. Kasia ma rację trujecie nawet w gminie że przeszkadza wam ta melina pod przystankiem, bez obrazy bo to ok lokal mówię melina bo wy sami tak to nazywacie, dla mnie to w porzadku lokal. Lecicie na skargi do gminy. Co nie jest tak? To zaraz dam linka. Kapujecie na swoich

 87. Liber kochany tak jest!!

 88. Kasia bo znam jako tako Turobin, mam ziomali nie tylko z lieum

 89. Kasia ja jestem takim młotem na subiektywizm, pierdolą ci co psioczą że kadra pedagogiczna to przeżytek, że się opierdalają, że są niepotrzebni i pasożyty społeczne. Tam są zajebiste kierunki, sam mam ochotę na agtoturystykę, to nazywają jakoś inaczej ale odwalcie się od nauczycieli. Nie ich wina że macie puste czerepy. Się okaże, rozważamy z panną agroturystyke i troche ryzyko w naszych stronach ale kto wie czy któreś z nas nie zapisze się do was! Barany atakujecie taką fajną szlołę

 90. Do lekarza się zapisz

 91. Liceum:)))

 92. no

 93. Radecznica blisko tam bedziecie dzieci posyłać?

 94. Som dwa busy do radecznicy dzieci musicie sami dowozić

 95. Podszywaczu jak mi za ciebie obiją mordę to ja cie wyłuskam . Ja nie lubię mieć długów i nic od nikogo nie kradnę .

 96. Jedź tam z Krowiarką ona ma tam plecy wujaszka.

 97. kto mowi ze kradniesz czytaj uwaznie

 98. zawadza wam szkola u siebie wolicie do radecznicy albo na wysokie

 99. Odpieprz się debilu od nauczycieli.

 100. Oni sobie poradzą bez was ale wy bez nich nie

 101. Życzę naszej drogiej Pani, by każdy dzień był
  miły dla niej,
  by ranny budzik srebrne dźwięki układał
  dla niej w takt piosenki,
  by zaczynała dzień wesoła i żeby znikła
  zmarszczka z czoła,
  by wiatr jej pachniał, śmiech jej szumiał, by
  każdy w klasie ją rozumiał.
  ŻYCZENIA NA DZIEŃ NAUCZYCIELA.
  WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI [KRÓTKIE]
  Kochani Nauczyciele, bądźcie wciąż z nami!
  Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali.
  Życzymy Wam szczęścia na następne lata
  – niech żyje i rozkwita nasza oświata!!!
  Gdy nikt Pani nie zasmuci od rana,
  każda lekcja jest miła jak święto.
  Radość Pani jest nagrodą dla nas
  i najmilszą do pracy zachętą.
  ŻYCZENIA NA DZIEŃ NAUCZYCIELA.
  WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI [KRÓTKIE]
  Rzekę pięknych kwiatów znamy,
  tulipanów, róż i bzów.
  Dla nauczycieli mamy,
  Najpiękniejszy bukiet słów.
  ŻYCZENIA NA DZIEŃ NAUCZYCIELA.
  WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI [KRÓTKIE]
  Z rąk do rąk podajemy
  skromnej mądrości dar zwyczajny”.
  Z okazji Dnia Nauczyciela
  składam serdeczne życzenia
  wielu sukcesów zawodowych,
  spełnienia obranego celu oraz tego,
  aby podejmowany trud
  był źródłem satysfakcji i społecznego
  uznania
  WIERSZE DLA NAUCZYCIELI. DZIEŃ
  NAUCZYCIELA WIERSZYKI [KRÓTKIE]
  Komu nieba były wrogiem
  zrobiły go pedagogiem.
  Ja się jednak z tym nie zgadzam,
  swoje zdanie wypowiadam
  Chlubą jest i wyróżnieniem,
  byc – nauczycielem !
  WIERSZE DLA NAUCZYCIELI. DZIEŃ
  NAUCZYCIELA WIERSZYKI [KRÓTKIE]
  Dziękujemy za pokazanie nam,
  że porażki mogą nas czegoś pożytecznego
  nauczyć,
  że gdy przeżywamy trudności,
  możemy odkryć swą siłę,
  że miłość i życzliwość
  często znajdujemy w najciemniejsze dni.
  WIERSZE DLA NAUCZYCIELI. DZIEŃ
  NAUCZYCIELA WIERSZYKI [KRÓTKIE]
  W dniu tego wspaniałego święta,
  za trudną pracę z nami i okazane serce,
  chylimy głowy w ogromnej podzięce.
  WIERSZE DLA NAUCZYCIELI. DZIEŃ
  NAUCZYCIELA WIERSZYKI [KRÓTKIE]
  Z okazji Dnia Nauczyciela
  wszystkim nauczycielom życzę
  dużo szczęścia i radości z wykonywanej
  pracy,
  Sukcesów zawodowych i samych
  wzorowych uczniów.
  Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej
  pracy!
  WIERSZE DLA NAUCZYCIELI. DZIEŃ
  NAUCZYCIELA WIERSZYKI [KRÓTKIE]
  Powodzenia w misji Nauczyciela!
  Niech nikt się wątpić nie ośmiela,
  że praca nauczyciela z powołania,
  warta jest wielkiego uznania.
  Bo cenna bardziej niż inne prace,
  choć mniejsze z niej czasem wychodzą
  kołacze.
  DZIEŃ NAUCZYCIELA 2015. ŻYCZENIA,
  WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI
  Bardzo dziękuję za wszelkie rady,
  instrukcje, słowa krytyki, pochwały.
  Dzięki Panu (Pani) mogę być dumna
  z własnych osiągnięć.
  Raz jeszcze wyrazy wdzięczności.
  Z poważaniem…
  DZIEŃ NAUCZYCIELA 2015. ŻYCZENIA,
  WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI
  Wszyscy nasi kochani nauczyciele
  dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele
  Za naukę, za trud jaki jest wkładany
  przeogromny bukiet życzeń dziś składamy.
  Życzenia szczere, prawdziwe
  z uczniowskich serc płynące.
  Jak świeże kwiaty pachnące,
  kwitnące na naszej polskiej łące.
  DZIEŃ NAUCZYCIELA 2015. ŻYCZENIA,
  WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI
  Dziękuję za trud podejmowanej
  na co dzień pięknej pracy w roli
  Nauczyciela.
  Życzę, aby aktywna i twórcza postawa
  znajdowała uznanie w oczach uczniów
  i ich rodziców oraz była źródłem
  osobistej satysfakcji.
  DZIEŃ NAUCZYCIELA 2015. ŻYCZENIA,
  WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI
  Dobry nauczyciel, jak aforysta,
  nie poniża i nie krzyczy,
  a zapraszając do refleksji
  nie traci poczucia realizmu i optymizmu”.
  Wszystkiego dobrego w Dniu Nauczyciela
  życzy …
  DZIEŃ NAUCZYCIELA 2015. ŻYCZENIA,
  WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI
  Kochana Pani Aniu! – zacznę zwyczajnie,
  że z Tobą w szkole było bardzo fajnie:
  i w deszczu i w słotę, w smutku i w radości,
  wspierasz i uczysz życia w radości.
  Dzisiaj za wszystko chcę Pani podziękować
  i skromny bukiecik kwiatów podarować.
  Drukuj
  DZIEŃ NAUCZYCIELA 2015. ŻYCZENIA,
  WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI
  Wierszyki na Dzień Nauczyciela
  Wierszyki, życzenia na Dzień

 102. Poeta 🙂

 103. Radecznica i Wysokie to wszystko jedno bo tylko na tej linii są busy dwa albo jeden

 104. Guzuwka ma busy?

 105. nima dojazdu ja zem chcial na radecko z frampola w nocy chyba jeden bus

 106. cza by dzieckom kazac z buta na tarnawe na busa na wysokie

 107. No proszę!I wy chcecie likwidować szkołę???

 108. Dzieciom też opowiadacie jacy ich nauczyciele są źli? Tak budujecie szacunek do nauczyciela wpajając dzieciom pogardę dla nich?

 109. Jaki szacunek widzisz co wypisują to samo pewnie mówią w domu przy dzieciach

 110. To posyłajcie gdzie chcecie a od szkoły sie odczepcie

 111. Gózuwka nie Guzuwka

 112. Guzówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 113. nie kszycz

 114. Przyznaj się że chodziłeś na wagary albo umarła ci polonistka:) pobierz wtyczkę do sprawdzania pisowni

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!