Biszcza, Z nowej gazety

Na bibliotekę w Biszczy czarownica rzuciła klątwę

Opublikowano 06 grudnia 2016, autor: Red.

Na bibliotekę w Biszczy czarownica rzuciła klątwę zapomnienia. Jeżeli nie pomożesz, już niedługo mieszkańcy gminy zupełnie o niej zapomną.

Jak sprawić by czytelnicy częściej odwiedzali bibliotekę i więcej czytali? Na niekonwencjonalny sposób promowania czytelnictwa wpadła Gminna Biblioteka Publiczna w Biszczy. Mieszkańcy gminy zostali zaproszeni do wzięcia udziału w specjalnie dla nich przygotowanej grze pod nazwą Klątwa czarownicy dostępnej na portalu mambogram.pl 

Po zarejestrowaniu się i dołączeniu do gry, na każdego gracza czeka 5 misji do wykonania, za które otrzymuje określoną ilość punktów. W zależności od trudności misji można zdobyć od 1 do 7 punktów. Zadania można wykonywać wielokrotnie, z tym że zamieszczone tam materiały nie mogą się powtarzać i za każdą misje punkty otrzymuje się tylko raz dziennie. Dodatkowe punkty otrzymuje się za systematyczne odwiedzanie strony, komentowanie, polubienie zawartych tam materiałów i udostępnienie ich na portalu społecznościowym Facebook. Misje oczywiście związane są z gminą Biszcza i szeroko pojętym czytelnictwem. A oto szczegóły gry:

Drogi graczu, na bibliotekę w Biszczy  czarownica rzuciła klątwę zapomnienia. Jeżeli nie pomożesz już niedługo  mieszkańcy naszej gminy zupełnie o niej zapomną.

Pomóż nam pokrzyżować jej plany – wejdź do gry, wypełniaj misje, zdobywaj punkty i zdejmij z niej klątwę!

Gra jest dostępna dla wszystkich chętnych. Rozgrywka trwa od 1 – 30 grudnia 2016 roku (można dołączyć w dowolnym czasie ). 

Na każdego gracza czeka 5 misji do wykonania, za które otrzymuje określoną ilość punktów. Dodatkowe punkty otrzymuje się za systematyczne odwiedzanie strony, komentowanie, polubienie zawartych tam materiałów i udostępnienie ich na portalu społecznościowym Facebook.

Nagrodą główną w grze jest Czytnik e-booków. Zdobędzie go gracz, który do końca trwania gry zgromadzi największą ilość punków. Dla dwóch pozostałych graczy, którzy zajmą pozostałe miejsca na podium, przewidzieliśmy nagrody niespodzianki.

Dołącz już dzisiaj!  Gra jest dostępna pod tym linkiem http://klatwa-czarownicy.mambogram.pl/

Powodzenia!

Komentarze

 1. Ta czarownica ma imiona Internet i poprawność

 2. Tiaaa Ewelina ksywa Krowiarka straszy ludzi siekierą.

 3. Nagrodą powinny być książki a nie czytnik do nich;))) Klątwa polega na zachęcie do audiobooków

 4. było Kitę do Biszczy sprowadzać , nie było Kity nie było czarownicy

 5. No nie ja cie nie moge. w dzisiejszych czasach w XXI wieku hcecie bym w czarownice uwierzyl. Nie. Raczej nie. Chociaz jak sie tak dobrze przyjrzec popatrzec to powiem wam ze czarownice czyli baby bo facet to raczej czarownik by byl sa. Znam taka jedna nawet. Tak sie skład a ze mieszka niedaleko. Co za baba co za baba byla kiedys. Hohoho . Niezła dupa jak to sie mówilo w meskim gronie. Ale niestety czas zrobił swoje i baba sie troche posypala tu i uwdzie. Ale to normalne raczej jest. Gorzej ze w głowie jej sie tez posypalo. Zaczeła jakies egzorcyzmy odprawiac na jakies zloty latac. Idzie sobie np cos tam mamroli pod nosem szepcze mruczy czy jak tam zwał. A zła sie zrobiła jak osa. Jakby mogła toby człowieka utopiła czy tez ugryzła. Taka wwsciekla sie zrobila. Oczywiscie zadnej pracy sie nie ima bo to ponizej jej godnosci. O porzadkach nie wspominaj nawet bo po co. Ma jakies wazniesze sprawy. Ale nie wiadomo jakie nawet bo nic nie mówi. Tylko patrzy tak zajadle. Jakby w człowieku dziure chciała wypalic oczamio. Kto wie. Moze jakie moce posiadła. A moze jakies moce ja opanowały. Bo jakas taka dziwna troche sie zrobiła. Ciekawe czy juz sie stała czarownica czy dopiero ma zamiar. Starch sie tam pojawiac w okolicy bo a nuz jaki urok rzuci na człowieka albo jaka klatwa. I dopiero bedzie.

 6. Ty mi tu podszywaczu nie wypisuj o wiedzmie Krowiarce ,że jej dupa owisła.
  To jędza co uroki na wiele ludzi rzuciła i kłamią jak psy te otumanione debile na jej kopyto.
  Fakt wzrok jej zwredniał i jak patrzy to ciarki po plecach idą a nawet dalej .
  Ostatnio majtkami we mnie rzuciła to na trzy dni mi mowę odjęło. Jak nic wiedźma.
  😉

 7. to co ja powiem o mojej starej

 8. Opisz same superlatywy .Grunt to chwalić.

 9. do ak 7 grudnia 2016 o godz. 08:24

  Poznaj mnie z nią!! Czary mary hokus pokus i bedzie git!!!

 10. Pytaj podszywacza to nie mój tekst.
  Krowiarka to cenzuruje mi sunie .

 11. do ak 7 grudnia 2016 o godz. 08:24

  No właśnie jego pytam wpisałem date

 12. wierze w czarownice

 13. Jak ma na imię ta czarownica z Biszczy?

 14. Ile kosztuje domek w Biszczy za dobę?

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!