Goraj, Z nowej gazety

Ukraiński biznesmen chce inwestować w Goraju. Kto sprzeda 10 ha terenu?

Opublikowano 09 grudnia 2016, autor: MD

Ukraiński inwestor poszukuje w gminie Goraj około 10 ha terenu. Chce na nim wybudować kompleks, w którego skład wejdą m.in. wylęgarnia indyków, ubojnia i chłodnia.

Szansę na milionową inwestycję ma gmina Goraj. Ukraiński inwestor z branży rolno-spożywczej chce tam zainwestować „grube” miliony. Poszukuje terenu o powierzchni 5-10 ha, na którym chce wybudować kompleks, w którego skład wejdą: elewator, produkcja pasz, wylęgarnia indyków, ubojnia i chłodnia. Dodatkowo planowana inwestycja to szansa na nowe miejsca pracy. I nie chodzi o kilku pracowników. Mowa jest o zatrudnieniu nawet 50-60 osób. Nakłady inwestycyjne, jakie przewidziano na realizację przedsięwzięcia, też nie są małe. W grę wchodzą duże pieniądze i to nie w złotówkach, a w euro. Chodzi o 15-16 mln euro. 

Inwestor poszukuje obecnie odpowiedniego terenu. Ma pewne wymagania. Musi to być teren o powierzchni od 5 do 10 ha, z doprowadzonymi przyłączami. W niedalekiej odległości powinna znajdować się droga z utwardzoną nawierzchnią. Dobrze by było, gdyby teren był usytuowany blisko kolei szerokotorowej, ale nie jest to warunek konieczny. Preferowany jest teren z dala od zabudowań mieszkalnych. 

Mieszkańcy gminy, którzy mają w posiadaniu taki teren i są zainteresowani jego sprzedażą lub dzierżawą, powinni się zgłosić do gorajskiego urzędu. Tam dowiedzą się wszystkich szczegółów.

Komentarze

 1. miejsca pracy dla 50-60 osób??? To chyba dla swoich, bo nie sądzę żeby płacił więcej jak nasi „BIZNESMENI”:)!!

 2. Mam nadzieje że nikt nie będzie tak głupi żeby się na to zgodzić. Powody zatrudni ukraińców nie polaków wyciągnie dotacje na stworzenie miejsc pracy z urządów zwolnienie z podatków na kilka lat. A co z tego będą mieli okoliczni mieszkańcy smród przez cały rok. Tak robią własnie „biznesmeni” szukają biednych gmin których włodarze czekają na inwestorów jak na mannę z nieba i są skłoni zgodzić się niemal na wszystko, problemy zaczynają się dopiero jak inwestycja powstanie są protesty mieszkańców a inwestor robi co chce bo ma przecież wszelkie pozwolenia od władz jak nie będą szły indyki to zmieni branże na świnki a wtedy smród nie spotęguje.

 3. Pijesz do tych oszczerczych świń brwsa?
  Oni już tyle smrodu i gówna nawyrabiali, że cudem jest że są 😉

 4. w gminie tej to nie mają pojęcia o niczym ,oni tylko krytykować i pobory brać ,w gminie Frampol jest taki teren a i inni całkiem ludzie do życia ,jeśli to prawda to i na Ukrainie nie brakuje miejsca tylko budować ale za co,w Goraju to nie sieją ,nie orzą tylko czekają na rogu,przejedż się ile chwastów przy drodze jak las nie wykoszonych,spróbuj im pomóc, to zobaczysz jacy są ,nigdzie nie ma takich zarośli,jak u dzikusów,

 5. Szadowe zdeberki albo kowalowy dół panie Łukasik ,rusz dupę i tak nie będziesz umiał tego zrobić,prędzej ci poszło z likwidacją szkoły w Hosznii,

 6. bedzie skup indykuw ja mam pare to jak znalaz zeby jeszcze kaczki i kurczaki chcial

 7. Jacuś a widział ty film,,Stary człowiek i jeszcze może „

 8. ostatnio czytam Duńczycy w Polsce dadzą pracę polakom
  teraz Ukraińcy dadzą pracę polakom
  niedługo Polak będzie musiał mieć pozwolenie na pobyt w Polsce

 9. Panie Wójcie jest wszystko OK, Ci co szczekają to chyba myśleli że po wyborach będą rządzić Panem Wójtem, Gorajem, i całą resztą gminy, a tu klops.

 10. Więc lepiej żeby nic tu nie było bo to hańba mieć pracę u zagranicznego inwestora? Bedziecie siedzieć na dupach i narzekać na bezrobocie bo tak lepiej? Sam bym sie załapał ale z takimi jak wy to on tu nie zainwestuje

 11. Wolicie zapieprzać u niemca w polu i po odliczeniu biletu i żarcia przywieźć tyle co byście tutaj dostali. Nie ogarniam was ludzie!!

 12. To tera nie bedo na nas gadać cybularze jeno indykarze:)

 13. Na muliskach bedzie święto indyka, łapanie indyka na czas w stogu siana

 14. po cybuli sie kuli

 15. najpierw wykośta te zarośla po lewej i prawej stronie Goraja ,bo nie koszone już kilka lat ,tylko dziadostwo się tam rozmnaża,gady i owady,póżniej do stoków nie wpuszczać z góry szamba,bo cały czas woda zatruta,jest co robić tylko trzeba zacząć ,bo wstyd Panie Łukasik popatrzeć na takie zaniedbania,

 16. od wkiedy w zimie zarosla srala babka srala

 17. Jacuś się cieszy że sprzeda indyki, ktoś inny będzie miał na chleb dla dziecka i biznes sie kręci. Co wam przeszkadza że zapłaci wam Ukrainiec? Wolicie żeby nic nie było?

 18. Jak gość będzie wypłacalny to oki.
  Najważniejsze żeby płacił regularnie i to co się należy.

 19. Ukrainiec bardzo dobrze myśli bo lepiej jak szubrawy farbowany rudxielec Chmiel.
  Mianowicie nie zrobi tego wielkiego błędu wzorem szubrawca Chmiela i nie poobsadza stanowisk swoimi zdegenerowanymi i zdeprawowanymi pociotkami i ich mać wlać prezesami parobasami wyprowadzaczami zysków z firmy a to z tego powogu ,że jego pociotki zastaná na Ukrainie.
  Bystrzacha juž go polubiłem.
  Początek upadku każdego zasranego interesu czyli firmy jest zatrudnianie degeneratów oszczerców i mend złodziejskich z ,,rodziny”
  No komentujcie psubraty od Chmiela .

 20. Moze bedo jakie laski z ukrainy poszed by i do roboty tylko dojazd kijowy

 21. Mam takie pole do sprzedania 6.5ha gmina frampol radzięcin

 22. tory muszą być bo trzeba zborze sprowadzać do karmienia indyków
  15 mln euro ma człowiek i marudzi
  chodzi żebrze
  tacy to są najlepsi mają czas nigdzie im się nie śpieszy jak dużych pieniędzy naprawdę dużych na czymś nie zarobi to po co robić przecież dzieci głodne nie chodzą

 23. hitler też obiecywał raj i ludzie dostali raj na tamtym świecie

 24. Tory? Może jeszcze lotnisko. Kto ma tory na polu?

 25. Hitler chciał zbudować 1000 – letnią Rzeszę czym bluźnił bo odnosił się do symboli religijnych. Pan Jezus zapowiada powstanie 1000 – letniego raju na ziemi zwanego Królestwem Bożym. Hitler chciał to zrobić przy wsparciu Watykanu. Raj w niebie to diabelska babilonska nauka mająca na celu wyciąganie od ludzi pieniądze i robienie z Boga potwora mordercę lubującego się VW śmierci co jest diabelskimi oszczerstwem.
  Lenin też pisał o raju na ziemi.

 26. Świadek Jehowy?

 27. Ciekawe historycznie były też odnośniki symboli religijnych w faszyźmie i w komuniźmie a chodzi mi o wszelkiej maści ołtarzyki wystawiane w szkołach i zakładach pracy na cześć Hitlera i Stalina z tą różnicą że Hitlera kler katolicki wyświęcał a ze Stalinem w ukryciu kolaborowali. Wpadł mi kiedyś w ręce Kstechizm w którym na pierwdzej syronie była dedykacja do Stalina jako Ojca…
  Kościoły były udekorowane w sfastyki .Kiedyś przy piwku trafiłem naocznego świadka,internet mi to potwierdził.

 28. Religią nazistów było stare pogaństwo, na początku tolerowali katolików bo to im było na rękę. Ale i Hitler i Stalin mordowali księży jako wrogów ustroju. Swastyka nie ma odniesień do chrzeŚcijaństwa, no chyba że jako złamany krzyż. A złamany czyli zniszczony.

 29. Co do komunistów i religii oglądałaś Karny Batalion?

 30. Są też czarne plamy, np Josef Tiso

 31. Każdy krzyż jest symbolem boga Słońce czyli Szatana. Poszperaj w religii Egipcjan vi Babilonu. Hitler miał Konkordat z Watykanem a niszczył kler państw podbijanych za udział w polityce i nacjonaliźmie. Po wojnie najwięksi zbrodniarze i esesmani uciekali do np Argentyny w sutannach i z paszportami Watykanu. Konkordaty mieli też Ducze vi Franco czyli Włosi i Hiszpański faszyzm oraz fasxystowska Portugalia. Dlatego Stalin mówił prawdę a cóż to jest Watykan i ile za nim dywizji stoi. Celem kleru Watykanu było też wymordowanie kleru prawosławnego i poszerzenie strefy Watykanu o wschód Rosję itd. Dlatego do dziś fałszywi chcescijanie nie potrafią sobie wzajemnie przebaczyć. Obie strony karabiny i armaty wyświęcali.

 32. Fajny film oglądałem. Polećcie jakieś ambitne filmy a chętnie zobaczę za friko w internecie i na smart tv kupiony za to co mi nie zdołała ukraść Krowiarka wraz ze skorumpowanym i zblazowanym biłgorajskim sądem. A co jak to ci dopiero.

 33. Artykuł jest o Goraju czy o wojnie ojczyźnianej?

 34. Artykuł jest o tym czy Ukrainiec bedzie lepiej dymał ziomali jak szubrawiec Chmiel czy gorzej tzn lepiej. 😉

 35. Jeszcze teraz ciekawe czy księża pozwolą sprzedać ziemię Ukraincowi:)!!! Właściciel ma teraz g… do gadania:)!!

 36. Jesteście naiwni! Będzie miał miejscowego majstra, może z Goraja. Może nawet nie poznacie twarzy właściciela, więc możecie śmiało iść do pracy!

 37. Tak naprawdę to dziwne jest z tym ukraińcem dlaczego chcę kupić ziemie
  na zadupiu po pierwsze, że Ukraina ma ziemie po drugie tam są bardzo niskie podatki
  a może wogule nie ma.Ja myślę że to coś się chce przykryć tą fermą.

 38. Moge do niego aplikować z CV za Kierownika Budowy. Nie ma tam Krowiarki i jej bandytów to nie nakłamie na mnie ,niebyłych incydentów nie wymyśli bo imbecylnych Prrzesów miał nie bedzie .To mnie przyjmie a nie jak w bandyckim brwsa jakieś cuda nie zamówi mi na Kościuszki u tych…
  Już go lubie .

 39. ja tez moge aplikowac i mam indyki

 40. Wójt siedzi nic nie robi tylko pięć i pół tysiaka co miesiąc i puszcza wirusa ,że stara się o miejsca pracy,tyle samo będzie z tej propozycji pożytku ,co pożytku było z ubiegłorocznej zimy,popatrzcie nie mówi ,że to on ogłasza tylko skrywa się i nie wiadomo kto pisze,to cygaństwo zostało odkryte ,blef ujrzał światło dzienne ,jaki sprytny,czemu szczegółów nie podaje,

 41. Kraczkowa zatem siedz i ty.
  Konkretniej bo spod mostecza ci zalatuje 😉

 42. Nie wiem co to gorajski urząd ,gdzie on się znajduje,może w Ośrodku zdrowia ,może w bloku u teściowej,co to za urząd,kiedy powstał ,jak się nazywa,gdzie ,pod jakim adresem jest jego siedziba?

 43. Śmierdzą jak się przejeżdza przez Bononię do Goraja i w Goraju na Frampolskiej szamba i ten fetor jak mało gdzie,te dzikie wysypiska w lecie woniały,bo wójt nic sobie nie robi z nimi,no i jeszcze indyki jak zaczną capić to nie wytrzyma,niech tego ukraińca na Ładę przekieruje pod swego tatulka tam łaki niekoszone , inni mówią ,że wymyśla i buja w obłokach ,czy sukces ogłosi na jeszcze większe zasmradzanie środowiska,

 44. Czekałem na rajców już są. Jasne że to wina wójta! Dla was wszystko to wina wójta nawet wasze niepowodzenia

 45. Budynek Gminy odremontowany bo była pilna potrzeba,teraz będzie ferma indyków , a póżniej zrobi święto indyka i zleci na gadce-szmatce i bujaniu w obłokach Antoniego Łukasika z Frampolskiej.

 46. Kto to ogłasza wójt ,czy wójtowa ,cz ty chajdamasie?

 47. Bo co ma do tego wójt ?

 48. BARDZO ZAWIODŁEM SIĘ NA ANTKU:
  NIESŁOWNY, DZIWNIE UŚMIECHNIĘTY, OPOWAIADACZ KIEPSKI, OSZCZĘDZACZ-nie dotyczy wszystkich i wszystkiego, STARAJĄCY SIĘ STOSOWAĆ „PRAWO CHRZANOWSKIE”.
  MOGĘ NA SWOJE USPRAWIEDLIWIENIE POWIEDZIEĆ- CZESIO BYŁ GORSZYM KANDYDATEM ALE JUŻ ANDRZEJ SZ.?… NO WŁAŚNIE, ANDRZEJU PRZEPRASZAM.

 49. Nie ma on wykształcenia i całkowity brak doświadczenia,doradcy są jeszcze gorsi i jest to widoczne na każdym miejscu,asfalty kładł w chrzanowie w pola i już pękają ,gorzej z naprawą ,bo za co,w pole asfalt to pomylenie,teraz ściemnia ukraińcem i indykiem.On sam podobny do indyka tylko takiego ze shizą,jego uśmiech to taki zakłamany widok nieudacznika,pruderii wrodzonej,

 50. łukasik smieje się ,czy fałszywie uśmiecha i wydaje się gościowi ,że jest ,,czaczy,,.Wymyślony biznesmen uratuje nierobów i będzie ziemia obiecana,wszyscy czekamy co to wyjdzie z tego ,,zwodu,, żyj nadzieją a nadzieja to matka głupich.

 51. Tyle ugorów i nieużytków ,tylko trzeba chcieć i sprzedać,a mamy takich ,że sam nie zje i komu nie da,wielu właścicieli nie uprawia i nie sprzeda i nie wydzierżawi i tak gnuśnieją na tym padole.Chyba by ten uśmiech wójta Łukasika przekonał do zmiany wersji,mówią ,że śmieje się ,bo tak mu dobrze na tym urzędzie,podwyżkę dostanie ,bo ukrainiec ma tyle milonów euro,ale nie ma grywien.

 52. Indyki i gęsi mogą być na gorajskim wygonie, za dawną cegielnią, bo jeszcze trochę to nie będzie można przejechać, jest coraz węższy, natomiast niektórym pole się poszeża, mieli wstążeczkę a mają coraz więcej rzędów malin

 53. a dzie jest cegielnia.W gieesie by bylo dzie te beczki stojom tyko za malo hektarow

 54. robotniki by mieli blisko na piwo hihi

 55. dom weselny a tu indyki wylazom z zagrody na wesele

 56. Marzenia ściętej głowy i biznes indykowy to motto działań na rok 2017 naszego wójta na którym się zawiodłam i widzę ,że dalej buja w obłokach i myśli ,że nabierze nas na tą wielką inwestycję,panie czy wcześniej czy póżniej czas ciebie odsłoni ,no i zobaczymy jak słońce świeci i czy te wesołe miny wypalą,

 57. Zgłoś się do gorajskiego urzędu ,co to za urząd ,kto nim kieruje ,czy może on nie ma kierownika,dlaczego takie ogólniki ,czy może ktoś się wstydzi nazwy,czy może działa z drugiej linii w ukryciu ,jak wyjdzie to ja Łukasik,a jak nie to nic nie wiem,

 58. Panie łukasiku ,ty nie licz na biznesmena z ukrainy i nie zaślepiaj nas,weż wejdż może w program mieszkanie 500 plus , to może byś choć jedno dobre próbował zrobić,a nie tylko myśleć o sobie i rodzinie/żona ,teściowa ,szwagier /.

 59. Większość tu piszących to ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, nikt ni mówi że ta inwestycja musi być w Gminie Goraj,Urząd Marszałkowski wysłał taką informację do wszystkich gmin w powiecie biłgorajskim, a tu komentarze jak zwykle wina Wójta, ludzie cz wy wszyscy co piszecie to rozum postradaliście.

 60. Ludzie macie w końcu Wójta który jest wspaniałym człowiekiem, i mam taką nadzieję że te obelgi które kierujecie przeciwko niemu trafią w Was samych.

 61. Panie Antoni Ci co Pana opluwają to byli koledzy, których zjada nienawiść że nie rządzą Panem, urzędem, mieszkańcami Gminy Goraj, oni uważają się za istoty pozaziemskie, są w całej rozciągłości naj, i żeby Pan ozłocił cały Goraj to oni i tak będą Pana opluwać, ale proszę pamiętać to są jednostki nic nie znaczące.

 62. Proszę wyszło szydło z worka,jeśli tak to w imieniu marszałka ogłaszam to i to….. , a tu zaciemniony obraz i plajta i cygaństwo pokazane , bo gdyby nie wpisy to byłoby ukryte kto stoi za tym blefem,albo że urząd marszałkowski potrzebuje, ale na pewno i tak nie w GORAJU Z TAKIM WÓJTEM, co boi się nowości i zadłużył gminę na asfalty w jednym miejscu.

 63. A w czyim imieniu ma ogłaszać może w Twoim, Ty jesteś taki tępy czy udajesz i robisz z siebie wała?

 64. l'osservatore romano

  Macie bardzo przyzwoitego i kulturalnego wójta,człowieka pracowitego i dobrego,a wam ciągle coś nie pasuje,a może to już taka gorajska mentalność

 65. Jak był poprzednik to było lepiej bo był i go nie było a teraz jest normalnie to też jest problem.

 66. A TO PRAWDZIWY JA. ODPOWIEDŹ NA EMAILA. ADRES IP PORÓWNAJ

 67. Oszukuje się ludzi ,że w Goraju chce budować a tu póżniej ,że marszałek to ogłosił we wszystkich gminach pow,biłgorajskiego,tylko żadna gmina tego nie ogłosiła ,nie podała do publicznej wiadomości ,tylko ogłosił to jakiś gorajski urząd i ci obrońcy wójta plują bezpodstawnie jak nastawiony automat, a cała sprawa to istne krętactwo i obłuda ,sutry bronią przydupasa a wieś ogrywana niemiłosiernie, asfaltują nadal i zadłużają gminę na sam Goraj ale i to się powoli skończy,Kapiczka i jego pochodni za dietą dorażnie odwracają się od swoich.

 68. Panie Łukasik nie skrywaj się za parawan ,tylko jasno ,,kawa na ława,, , bo nie wiadomo było o co chodzi a tu teren już mam i chcę go sprzedać a okazuje się ,że tu nie ma kolei a inne gminy województwa mają i bliżej do granicy i maja kolej i Goraj nie ma szans tak powiedzieli w UM w Lublinie,ściema z uśmiechem,

 69. Wójt jeżeli posiądzie taką informację to co ma zrobić, schować do szuflady, jeżeli Urząd Marszałkowski prosi o podanie tej wiadomości na terenie swojej gminy.

 70. Pada deszcz, wina Wójta, świeci słońce,wina Wójta, pada śnieg wina Wójta, wieje wiatr, wina Wójta, jest mgła wina Wójta, niska cena żywca, wina Wójta, itd.
  Z tego wynika że wszystkie niepowodzenia mieszkańców Gminy Goraj to wina Wójta, a może każdy ma to, na co zasłużył?

 71. A to zostań wójtem zamiast obecnej roli; ,,komentarz,, i przekonasz się jak jest.W Goraju nie wiedzą co robić , to krytykują i winnych pokazują a sami torby sieczki z zgniłej słomy nie są warci.Jak śmierdzi to czujesz drogi ,,komentarzu,, ,szamba wypuszczają ,to wina wójta po części tak ,chociaż sam nie wypuszcza,ale ścignąć powinien albo zrobić oczyszczalnię i częściej kontrolować , bo czasami śmierdzi ,nie do wytrzymania,nie ma tak w żadnej innej gminie , czy wójt winien , a no winien ,bo ktoś musi być ,odpowiadać za ochronę środowiska.To po co jest wójt w gminie, do uśmiechu i głupich minek jak się do niego pójdzie,bezradnie rozkłada ręce , bo doradcy się jeszcze nie wypowiedzieli,nawyki z Chrzanowa ale tam ludzie robią w dzień i w nocy i na dokuczanie nie mają czasu,

 72. woda do picia raz zatruta , raz odtruta,no i te psy co zagrażają ludziom na rynku ,łapie i nic nie złapie,suczki się rozmnażają i watahy się wzmacniają,zagrożenie duże i nic sobie wójt nie robi z tego,ale szatnie i prysznice dla piłkarzy są do wykonania,tylko wiozą surowiec z afryki ,żeby był cieplejszy to i woda dłużej będzie ciepła,czy winien jest ,czy powinien to zrobić ,chyba jak samo się zrobi to po problemie.A może winni są ci co potrzebują ,to nowa doktryna obrońcy ,doradców wójta Antosia.„

 73. Nie jestem ani obrońcą ani doradcą Pana Wójta, ale staram się zrozumieć działania ludzi którzy po prostu uwielbiają negować wszystko co robi obecny Wójt, Wam potrzebny jest taki Wójt co będzie miał wszystko w d…. włącznie z Wami.

 74. Doktryną tych co piszą te pierdoły, na temat Wójta, jest to aby znaleźć się na jego miejscu, ich problemem jest to, że mają powodzenie tylko wzięcia brak.

 75. Do dwóch poprzedników

  Święta prawda. Można tylko dodać ,że to niekoniecznie komentarze gorajskie.

 76. Ja jednak myślę że jednak większość to komentarze Gorajskie, bo Ci mieszkańcy mają specyficzne podejście do innych ludzi.

 77. Coś ty za chłoip jak sie boisz psów na rynku idąc z rekolekcji naliczyłam raptem jednego i nie jest pewne czy bezdomny

 78. Odnośnie artykułu… Wirtualnie Ukraina,i ten biznes… to jakaś tam szansa dla pozostającej z tej strony Odry, a jednak za Wielką rwącą wodą,-Odrą – cały czas lepiej….Ale Ich próba biznesu- niech dla nas bezrobotnych, będzie szansą zatrudnienia i odbicia się od dna…..

 79. Proponuję oczyścić ścieki w goraju ,bononii zwłaszcza zaSTAWIU i odra gorajska będzie lżejsza , bo capi i cierpi natura a wcale tak nie powinno być,mamy zacofania i psychologiczny problem ze świadomością,wiele rzeczy to chcemy mieć – poziom światowy a w zabrudzaniu ,zaśmiecaniu,potężnym zanieczyszczeniom to mamy poziom trzeciego świata,bo nie wiem czy 80 procent mieszkańców nie wywozi legalnie szamba tam gdzie trzeba,albo na pole,łąkę,bądż wypuszcza po deszczu,wypuszcza do własnych studni,tu wójcie jest wiele do zrobienia,kto ma dowód na legalne odprowadzanie ścieków , to łatwo sprawdzić,tylko trzeba chcieć prawda Pani Asiu,czy wójt zabrania?

 80. A co się z ciebie taki czyścioch zrobił, gdzie byłeś przez poprzednie lata, problem nieczystości nie zrodził się wczoraj, samorząd funkcjonuje już 26 lat a problemy są takie jakby powstał 2 lata temu, i wszyscy się nagle obudzili że coś jest nie zrobione, a co się działo przez 24 lata, może zauważycie różnicę czasową z łaski swojej.

 81. Przejedz miły wyżej po deszczu przez Bononię albo przejdż przez mulisko zastawskie ,śmierdzi niemiłosiernie,fetor wypuszczanych szamb olbrzymi,z faktami ,,czyściochu,, nie podołasz ,byłem u Krasy po cement ,to śmierdziało w stokach i pływały farfucle ,

 82. Chamy nie dosypują do szamb bakterii i wali smród.
  Nowsze szamba mają pompke śmigiełko a nawet grzałke na rozruch i dosypujr dię rsz na dwa trzy tygodnie garstke bskterii. Woda po gównie z tym czymś co było gównem jest koloru mydlin z pralki.

 83. Ja nie twierdzę że problemu nie ma, ja twierdzę tylko że nie powstał on w momencie gdy Wójtem został Pan Antoni i że nie jest on w stanie tak krótkiego czasu załatwić wszystkich problemów mieszkańców gminy, dlatego pytam co robili poprzednicy?

 84. Chamy nie dosypują do szamb bakterii i wali smród.
  Nowsze szamba mają pompke śmigiełko a nawet grzałke na rozruch i dosypuje się raz na dwa trzy tygodnie garstke baterii. Woda po gównie z tym czymś co było gównem jest koloru mydlin z pralki.
  Normalnie miodek .

 85. Poprzednicy charatali w gałe .

 86. Miodek co do jednego i drugiego Twojego wpisu nie mam zastrzeżeń, masz chłopie 100%-tową racje.!!!

 87. Proste , ma oczyszczalnie i podłączyć łostawie ,bo oczyszczalnia mówi i pyta ,,czekam na ścieki ,gdzie one są,, zamiast asfaltu odczyścić syfy,smrody zlikwidować i piękność sama przyjdzie a nie odwrotnie , bo trucizna i zarazki – to coraz większe archiwum siedlisk w dolinie rzeki ,, Łada ,, .Tego nie można dalej tak robić ,tego nie można nie wiedzieć,świetni specjaliści od ,,miodka,, na czele z wójtem,

 88. poprzednika zbluzgano za oczyszczenie środowiska,zamiast pochwały,dostał naganę,bo próbował miejscowych oczyścić z fekalii , a im się to strasznie nie spodobało,jak podłączyli się do kanalizacji ,to im w domu śmierdziało a jak byli nie podłączeni to było dobrze ,smrodu wtedy nie było czuć.Tu działa prosta zasada wypuszcza ścieki i nic nie płaci a niech śmierdzi,a jak się podłączy to jest opłata i boli i krzyczy i wymyśla,wiem ,że Łukasik o tym wie i dlatego smrody mu nie przeszkadzają , trafia w oczekiwania smrodziarzy,to jest ten fenomen zacofania i podłości tego środowiska,środowiska szambiarzy -kamikadze,

 89. Panie Łukasik kiedy robisz tę fermę z indykami,kiedy zaczynasz. Szybko ciebie internauci odkryli z tym blefem,wstyd.

 90. Ty zastanów się co piszesz, bo jak czytam ten Twój bełkot to myślę że Ty w ogóle nic nie kumasz, albo nie chcesz kumać,tylko patrzysz jak dowalić porządnemu człowiekowi jakim jest obecny Pan Wójt.

 91. Poprzednik to tak budował oczyszczalnię, że nie minęło pięć lat i wszystko popada w ruinę, ściany pękają, stropy pękają i trzeba wszystko poprawiać, oto efekty oczyszczania środowiska.

 92. Pewnie nie umiecie jej użytkować,albo wpuszczacie do tej oczyszczalni ,szamba przez pięć lat magazynowane w tych słynnych waszych szambach,zresztą takie głosy słyszałam trzy lata temu,że się wali ,wali się ale w głowach co niektórych,prawdę powiesz miły jak się pomylisz,z tego słyniecie ,tylko krytyka , przecież można wypuścić i samo się oczyści,to wtedy będzie do rozebrania,

 93. No co Ty żartujesz przecież tam pracują ludzie zatrudnieni przez poprzednią ekipę więc chyba dywersji nie robią?

 94. Nataka Ty to chyba nie jesteś Natalka tylko Natal i masz coś na sumieniu z tą oczyszczalnią bo Taki jesteś uczuony?

 95. Szukają usprawiedliwień na łamach gazety ten co był i ten co jest.

  Jeden nie szanował ludzi i drugi nie szanuje,za stołek na którym
  siedział i siedzi sprzedał by własną matkę.Nie liczą się ludzie liczy się kasa.
  Obaj bez honoru, ale myślę że w następnych wyborach nie będziemy głosować
  za kieliszek wódki czy notesik.

 96. Co z tą milionową inwestycją w Goraju,bo szukam pracy i nie wiem czy czekać czy wyjeżdżać,kiedy wójt będzie wiedział cos więcej,to niech informuje ,niech się nie wstydzi tylko w porę ogłasza,jeżeli z ,,gorajski urząd,, ma coś wspólnego jak w tej informacji u góry podano ,żeby się zgłaszać,

 97. Idz pracoeać do sxubrawca chmirla to zobaczysz jak sie szmaci ludzi.

 98. Co cie te psy oszczercze brw nie ufupią to skorumpowany sąd za nich udupi

 99. Daj dowody zbrodni

 100. Zmowa jest zbrodnią

 101. Zalazł się Rysio jedyny sprawiedliwy na tym świecie, a jak wynika z wpisu to jeden z tych którzy czyhają a na stołek Wójta, przedstaw się z imienia i nazwiska to Cię ocenimy.

 102. Jak pokazuje rzeczywistość ,to kandydatów na wójta bywało pięciu ,być może i ty ,,zafałszowany ,, nim będziesz,a jak zostaniesz to ci dadzą popalić , bo tak robią każdemu,szkoda ,że się nie przedstawiasz z nazwiska ,a żądasz tego od innych,niezły z ciebie model mój drogi ,zakompleksiony sutrze,

 103. Życzę Wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!!!!!

 104. Czesiu ja jestem panienką,ale prawda dla was jest nieprzyjemna.
  Bardzo żałujemy,że ludzie się na jednym i na drugim zawiodły.

 105. Wójta wybraliście na swój obraz i podobieństwo. Obwiniacie go że wasi sąsiedzi i znajomi puszczają szambo. Jakim prawem to wina urzędnika?? Jeśli już to wasza bo wiecie o wykroczeniu i nic z tym nie robicie. Wójt nie będzie was pilnował 24 na dobe czy puszczacie szambo do rzeki. Wójt ma inne obowiązki i nie odpowiada za idiotów co wylewają ścieki gdzie popadnie

 106. Nigdy nie czuję szamba…..

 107. Kasiu masz zepsutą część odpowiadającą za węch,przejdż pieszo Frampolską i przez całą Bononię ,to ta część ci się zregeneruje.

 108. Węch mam dobry. Teraz czuję zapach myszki grasuje mi jedna po domu to węch mam w porządku

 109. tesz mam myszke we fotelu w piwnicy capi strasznie ten fotel

 110. Jacuś kup sobie kota:)) Ja nie lubię zwierząt bo już bym miała kotka

 111. Myj się częściej!!

 112. mam kota ktury boi sie myszy

 113. Spadaj

 114. Myche jej czuć ,fe.
  Mocno? Czy po kąpieli też?

 115. Znasz powiedzenie o głodnym i chlebie?

 116. Teraz mróz złapał i dopóki będzie trzymał to te smrody nie będą wypuszczane,bo widać lód i zamarzlinę,odetchniemy w Goraju ,Bononii i Zastawiu,oby tak było do końca roku,będzie przyjemniej i świeżej,

 117. cytam te plytkie komentarze i wierzyć mi sie nie chce ze ciągle to samo piszecie, o ile kojarze to ani na frampolskiej ani innej wspaniałej ulicy goraja albo bononii lub zastawiu zabudowa NIE JEST KOLONIJNA tylko GĘSTA. Więc jak to możliwe że komentujący niby nie wiedzą skąd to śmierdzi. Przecież do hu.. wafla to jest widoczne ewidentnie!!! Więc zadzwoń jeden z drugim tam gdzie trzeba i ukróć ten proceder. Naprawdę wylewanie tutaj tych „żali” w okresie tyle co przedświątecznym jest NAPEWNO NIE MNIEJ ŚMIERDZĄCE niż te wasze szamba. Pozrawiam, ps. kupta se beczkowozy i wywoźta w maliny to urosno jak jabłka

 118. W bononii wypuszcza się z domu Jaszek i po kolei w dół do goraja po tej samej stronie i frampolska na łąki ładnie leci ,czekaj na deszcz i capi pięknie ,syfi śmierdzącą ławą,dać rurę i do oczyszczalni może ze 300 – 400 metrów,tylko to zrobić i po problemie,

 119. Kiedy pierwsze indyki urosną na ukraińskiej inwestycji,jakby to była prawda to wójt by zyskał, a jak to bujda na resorach , to wymyśla dyrdymały ,żeby innym smakowały,kto go nauczył takiej wirtuozerii,cygaństwa wszech czasów ,

 120. jak bedzie skup to rozkrence chodowle

 121. Bojlery sa w cenie

 122. Bojlery chcesz hodować;)))

 123. Niech buduje ten inwestor tą smrodziarnię,najlepiej w Kowalowym dole , no i dobrze tam przenieść siedzibę wójta blisko tych indyków,to bardziej doświadczy dobroci inwestycji i pozna wychów indyków od jajeczka do brojlera,zanosi się na inwestycję stulecia,tylko aby się nie ,,zliszyli,, ,bo byłby to sromotny zawód w gorajskim grajdole i cholerny spadek dochodów dla gminy,a weterynarz leki by upychał, a żona paszę by tirami sprzedawała,i syn i córeczka miały by na miejscu ,,byznes,, , bo w Biłgoraju powoli kończy się ,……, i daleko.

 124. Biznesmen został przeszkolony,bo dobrze ,że nie chce budować fabryki ,,gęsi,, bo to bardziej byłby niebezpieczny kompleks tuczu białych stworzeń dla miejscowej władzy,

 125. Niekturen chów to jak fabryka popatrz filmiki

 126. Jaka Głupotę ten Łukasik odstawia ,ogłupia ludzi ,że na zimę chce budować fabrykę indyków ,jakiś biznesmen ,tylko trzeba gruntu,pieniędzy i zgody,wiadomo co trzeba ,tylko buduj ,kiedy zaczynasz,a kiedy kończysz? To pijar lepszy niż Tusk robił.

 127. I wszyscy mu od razu sruuu i masz.
  Sam proces projektowy potem zgody urzędu gminy to wszystko trwa długo.

 128. Trzeba być totalnym idiotą aby napisać taki tekst jak Ty, nic głąbie nie wiesz o sprawie a piszesz te banialuki,jak chcesz coś komentować to się zapoznaj z tematem a następnie pisz,pozdrawiam.

 129. Brawo! Kazimierz Ujazdowski.

 130. Widać ,że chyba już ruszył proces projektowy i zgody urzędu tuz tuż ,no i indyki już utuczone,tak szybko to idzie,to kilka takich fabryk może powstać,może zabraknąć indyków do tuczu,

 131. Coś tyczyli ca cmentarzem przed niedzielą,mówi się u nas na wsi Zagrody,że ci z Goraja to fermę chcieli by mięć i czerpać korzyści dla siebie ,a ferma żeby była w innej Gminie,bo jej uciążliwość odczuje kto inny,jest szansa w kierunku KOCUDZY,DZWOLI, ale w tamtej gminie chcą fermę lisów, lisy miały by co jeść,to byłby ,,taki kumpleks,,

 132. OD jutra zaczyna się Wielka Modlitwa za Polskie jesteśmy świadkami walki duchów
  zło z dobrem walczy wszystkich którym spokój i dobro naszego kraju w sercu leży
  prosimy o rozpoczęcie modlitwę.

 133. Ja mam 5 hektarów w kawałku ale sprzedam jak będzie inny wójt,bo ten Łukasik to nie ma pojęcia o tej funkcji i o takiej inwestycji,

 134. Jak zwykle Pan Narcyz się odzywa, który już pokazał jak się zarządza, a teraz pisze te oszczerstwa, do kościoła i modlić się za krzywdy wyrządzone ludziom.

 135. Życzę Panu Wójtowi wszystkiego najlepszego, jest Pan odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu,proszę się nie zrażać tym bełkotem, zdecydowana większość mieszkańców gminy jest z Panem, tylko zawistne jednostki które pozjadały wszystkie rozumy włącznie ze swoimi myślą inaczej.

 136. Modlić się trzeba i ta inwestycja wtedy może wcześniej ruszy,może i mniej pieniędzy będzie trzeba ,albo trafi się tzw. inwestor wzmacniający i wójt ma następną kadencję w ręku,i ci co zdaniem piszących mogą konkurować nie mają szans,i ,,natal,, będzie spokojniejszy,bo jak do tej pory to wydaje się ,że to ,,król pudlarzy,, ,

 137. Żeby ta inwestycja nie wyszła bokiem wójtowi,bo cygaństwo jak mówią narasta,,bo prawda jest wtedy jak rozum i rzeczywistość mówi to samo,a tu ,,pijar,, i ani rozumu w tym ani rzeczywistości,idea idzie powoli na dno , chyba że modlitwa coś zmieni.

 138. I ja życzę wójtowi ,żeby słowa trzymał i czyny też trzymał , anie jak do tej pory,co innego gada co innego robi i uśmiecha się jak ktoś tam do sera,

 139. Panie Wójcie do przodu bo psy z łańcuchów się urwały i ujadają, ale to dlatego że nie mają nic do powiedzenia, tylko szczekot im został.

 140. Ten słynny pusty uśmiech i od nowego roku jednego kierownika więcej,będzie ich prawie dziesięciu,niektórzy mówią,że od 8-9,i inni siedmiu to najmniej ,trudno policzyć,w każdym razie więcej dwa razy tyle kadry zarządzającej , co w Chrzanowie i tak oszczędza stawia na głupie wydawanie publicznego grosza,płacony przez mnie podatek rolny idzie wbrew mojej woli i dlatego mi się to bardzo nie podoba.

 141. Ten uśmiech Pana Wójta jest prawdziwy i życzliwy dla ludzi, nie taki jak twój komentarz,te swoje podatki to weź sobie i zrób z nimi co chcesz, na pewno wystarczy ich na taczkę kamienia, zasyp tym kamieniem swoją nienawiść do ludzi, dobra pora idą święta.

 142. To już inwestycja nie tylko w Goraju,jak rzeczywistość pokazała to za słaba gmina i jej wójt aby się przebić w ofercie , bo media ,bo linia kolejowa i teren nie do osiągnięcia wśród tych skrawków ,pasków ziemi i zakapiorności właścicielskiej,sam nie umiem wykorzystać i tobie nie sprzedam,

 143. Wam nawet sam śp.Jan Paweł II by nie dogodził,wy w swojej naturze macie jad, którym dzielicie się z innymi

 144. A co tam jp2 afery pedofilskie księży zamiatał.

 145. Aleś ty głupi!!!

 146. Pod dywan zapomniałem napisać. A Niemiec sobie odpuścił.

 147. Jak widać to wójt przekonał się ,że ukrywanie się ,maskowanie się ,nie jest możliwe w naszym grajdole,widać ,że ,, podjadł ,, już tej inwestycji,a niech sobie przypomni co robił jak nie był wójtem,jaki miał udział w ówczesnych komentarzach,panie stara maksyma cię dopadła , punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ,, i tyle w tym temacie,bo dobrze było jak się w kogo innego waliło i jak to inni robili, a teraz masz rykoszetem prawdę , szczekacze się rzekomo pojawili a wcześniej to ich nie było ,,ależ skąd ,, wtedy to były same niewiniątka – powoli oliwa na wierzch wypływa panocku .

 148. Przedtem to było za co szczekać!!!!!!!!!

 149. Umiecie szczekać jak mało kto ,to szczekacie , a na pracę czasu nie macie i przez to kiepsko się rozwijacie i bardzo często z prawdą się rozmijacie i czadu wójtowi nie oszczędzacie i prawdę w większości upubliczniacie,talenty wielkie macie.

 150. Ten ukrainiec jak się dowiedział dużo o naszym wójcie ,od ludzi i poczytał komentarze , to zrezygnował z brania pod uwagę umieszczenia jej w Gminie Goraj,bo nie ma z kim rozmawiać,

 151. Poprzednik zapraszał ludzi z Ukrainy i nabrali śmiałości i chcą inwestycji u nas ,bo o innych gminach nie pisze się,zawsze to lepiej mieć przyjaciela z za Buga niż najmniejszego wroga.

 152. Poprzednik to dla tej gminy zrobił tle co nic, najlepszą jego inwestycją są fruwające lampy, oraz ambony myśliwskie.

 153. najlepszym jest to ,że podjął próbę odhamienia i zredukował zapóżnienie i fetor wielu niedbaluchów,a punkt widokowy to najlepsze w okolicy obserwatorium , tylko wielu nie wie o co chodzi,bo nie dorastają do obecnej cywilizacji,

 154. Nasza gmina jest turystyczna ,nikt jej nie promuje i to błąd,teren ,wąwozy, skład lasów i barwy lasów,ukształtowanie terenu,przepiękne okolice,przejechać się z Hosznii do Chłopkowa,z Gródek do Kondrat i dobrze przyjrzeć się,widoki z Gilowa z Wieży widokowej widać Zamość,wcześniej komin w Klemensowie,ruszyć z promocją w nowym roku ,

 155. Pierwszy turysta Goraja, dostał bilet w jedną stronę do Biłgoraja za swoje osiągnięcia. Zmieniaj Biłgoraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 156. Diabełki w sobotę skakały ,aż okna na rynku popękały,uderzały w ludzi bez zachamowań,nowy rok niesie szansę na indyki albo gęsi ,oby się powiodło,to będzie okno na świat,

 157. Turystyka wam w głowie ,wy za robotę się weżcie,kiedy dach zmieniają , bo po deszczu cieknie w gminie,`

 158. Widok komina w Klemensowie to jest wartość, przeżycie artystyczne z górnej pułki, jaki odbiorca i komentator takie przeżycie.

 159. Turystykę w Gminie Goraj rozwiną poprzednik obecnego Wójta, turystyka ma się dobrze tylko turystów brak.

 160. To bardzo dobrze ,że ktoś to rozwinął,w takim położeniu to już powinno funkcjonować , co najmniej z 15 -20 lat tak jak gospodarstwo u Faca w gilowie,śmiali się z niego,że mu sie w głowie pomieszło a tu już ponad 15 lat dobrze działa,nawet a Ameryki byli,

 161. nie macie fabryki pracy ,rolnictwo to widać jak sie przejeżdża obok Goraja ,siwe trawy i dziki,lisy bezczynność,to rzeczywiście powinniście może na turystykę postawić ,mój znajomy z Jędrzejówki mówi ,że dużo samochodów z innymi rejesytacjami przyjeżdza po drogach,są zaskoczeni ,że mają pod kołami płyty,to ktoś musiał zrobić,wszędzie pojedzie się po deszczu nawet,ta turystyka ale z mądrymi i ci co rozumią temat a nie z dziadami ,bo ci to tylko dziury szukają i nawet płyty im sie nie podobają

 162. Nie wiem dokładnie ale wydaje mi się że Pan Fac to osoba prywatna a nie instytucja typu gmina, a turystyka w naszej gminie ,,rozwinięta” przez Pana Cz. że aż strach.

 163. Dobrze ,że ktoś choć trochę zaczął ,a może się jeszcze lepiej rozwinie,nawet miły koniu ,można właśnie na konie postawić , zaprzęgi itp.

 164. A mój znajmy mówi, że te płyty w Jędrzejówce to są dlatego, żeby były włodarz mógł dojechać na balangę do przewodniczącego, bo na pozostałych wioskach to płyt brakuje dziesiątki kilometrów.

 165. Koń to normalnie nazwane zwierzę ,bardzo mądre i byle czego nie zje , a tu się okazuje ,że w Goraju to mówią na konie KÓNIE MAJĄ i w większości rozumu nie mają, bo dobre złem nazywają,

 166. Z tym wójtem Antkiem to nie ma szansy na grube miliony,jest szansa ale na grubą bezczynność i zamykanie tabeli rozwoju na końcu stawki,

 167. Pan Cze był głupio szczery w stosunku do wielu i teraz im głupio jak wieść gminna niesie,za te fałszywe faktury,których jak się okazało to nie było,

 168. Były włodarz to coś co gminie Graj nic gorszego nie mogło się przytrafić, takiego bufona i nieudacznika to Goraj nie miał i miał nie będzie, on tylko balangi, schować się przed petentami, INTRYGI, SZACHOWANIE LUDŹMI, TO PO PROSTU ZŁY CZŁOWIEK.

 169. FAŁSZYWY KIBIC NIENAWIŚCIĄ NIE WSKÓRA ,

 170. Te ciule oszczercze i deprawatorskie prezesy z brwsa tak samo unikają ofiar zdegenerowanych pociotek szubrawca Chmiela.
  Dlatego ignorancja jest groźna dla ofiar i wygodna dla podwładnych intrygantów .

 171. Co prawda zabolała?No i tak miało być!

 172. Ludzie wy macie pomieszane , chcecie fermę indyków budować a piszecie zupełnie o czym innym,o dupie marynie,przecież w ten sposób odstraszycie każdego,już inwestor zachęcony ,

 173. Te grube miliony przechodzą koło nosa , zbyt małe zainteresowanie i biznesu i miejscowych,chyba miejscowi się wygłupili z tymi indykami,babcia moja mówi ,że sami nie trzymają ,to pewnie ktoś za nich będzie trzymał,

 174. ująć tej inwestycji do budżetu , to może być duże przeoczenie ,czy nie zaniedbanie wszech czasów,co zrobią jak budowa ruszy?

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!