Księżpol, Przedszkolaki, Z nowej gazety

Przedszkolaki kochają św. Mikołaja!

Opublikowano 14 grudnia 2016, autor: MD

Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Korchowie Pierwszym napisały już listy do św. Mikołaja. O co maluchy proszą swojego ulubionego świętego?

Bartek Cap

Mikołaj ma taki specjalny strój, ma on kolor czerwony. Był u mnie już parę razy. Zawsze przychodzi na Gwiazdkę do mnie. Wtedy jest cała rodzina, jest choinka u mnie w domu. Pytał się raz mnie, czy jestem grzeczny. Ja mu wtedy powiedziałem, że byłem bardzo grzeczny. Jak ktoś jest niegrzeczny, to dostaje rózgę. W tym roku chciałbym, żeby mi przyniósł taki telefon na pilota.

Hubert Lębryk

Moja lista życzeń jest bardzo długa. Mam bardzo dużo życzeń. Po pierwsze chciałbym dostać taki traktor na pilota. Przydałby mi się taki brązowy zabawkowy dom. Potrzebny jest mi też prawdziwy telefon. Dzwoniłbym do kolegów i do mamy i taty. Już nie mogę się doczekać, kiedy Mikołaj do mnie przyjdzie. Bardzo lubię, jak są święta.

Kuba Drozgowski

Od Mikołaja chciałbym dostać taki traktor z pługami na pilota. Chciałbym też bardzo dostać prawdziwy telefon. Marzy mi się też ciężarówka na pilota. Mikołaj mi te wszystkie prezenty ma zostawić pod choinką. On się w nocy skrada do każdego domu i jak są grzeczne dzieci, to zostawia pod choinką prezenty. Raz go przyłapałem, jak zostawia u mnie prezenty pod choinką.

Wiktor Pleskacz

Od Mikołaja chciałbym dostać tor hot wheels. To są takie duże tory dla małych samochodzików, są bardzo zakręcone. Nimi jeżdżą takie małe samochodziki. Od Mikołaja chciałbym dostać jeszcze jeden taki samochodzik, bo mam ich już bardzo dużo. Mikołaj raz przychodzi do mnie i go widzę, a innym razem skrada się w nocy i zostawia prezenty pod choinką.

Maja Sokal

List do św. Mikołaja dałem mojej pani z przedszkola. W tym roku narysowałam w nim taki wózek, który ma być fioletowy. Do tego wózka przydałaby mi się też lalka. Marzy mi się taka w różowym ubranku. Mikołaj przyjdzie do mnie przez kominek w nocy, jak nikt nie będzie go widział. Wtedy wchodzi i zostawia prezenty pod choinką. A potem ucieka i nikt go nie widzi.

Komentarze

  1. Kubuś Drozgowski to jest dopiero mały elegancki gentlemen, wszystko na pilota ma być. Kubuś wygląda super i fajnie się uśmiecha. Papatki.

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!