Mali mieszkańcy powiatu, Z nowej gazety, Z powiatu

Nowi mieszkańcy powiatu z numeru 49/2016

Opublikowano 16 grudnia 2016, autor: MD

Filip to imię synka Agnieszki Mulawy z Biłgoraja. Maleństwo przyszło na świat 9 grudnia o godz. 14.55. W chwili narodzin chłopiec ważył 3 430 g i mierzył 57 cm. W domu czeka na niego dumny tata Franek.

Nowym mieszkańcem Przymiarek jest synek Edyty Warchoł. Chłopiec ma na imię Oskar. Maleństwo przyszło na świat 9 grudnia o godz. 9.15, ważąc 2 700 g. W domu czekają na niego szczęśliwi tata Sławomir Markowicz oraz rodzeństwo: Hubert i Karolina.

Zuzanna to córeczka Malwiny Wyłupek z miejscowości Tworyczów w gminie Sułów. Maleństwo przyszło na świat 9 grudnia o godz. 22.30. W chwili narodzin dziewczynka ważyła 2 950 g i mierzyła 56 cm. W domu czekają na nią szczęśliwi tata Arkadiusz i brat Wiktor.

Aneta Marzec z Tereszpola-Kukiełek urodziła córeczkę. Maleństwo przyszło na świat 7 grudnia o godz. 00.50. W chwili narodzin dziewczynka ważyła 3 710 g i mierzyła 55 cm. W domu czekają na nią szczęśliwi tata Dawid i siostrzyczka Maja. 

Komentarze

 1. Chińczyk ?????

 2. sam jesteś chińczyk władek

 3. Narodziny dziecka to wielkie szczęście dla całej rodziny, ale w mojej ocenie to sprawa prywatna i nie powinno się dla poczytności gazet pozwalać na upublicznianie w celach komercyjnych. Chyba, że potem rodzicami chrzestnymi będą politycy !?

 4. Dziadku wielkie szczęście a ludzie szczęściem lubią się dzielić. Wiesz ile wódki się ochlałem od świeżo upieczonych tatusiów? A niby to sprawa intymna i nie powinni sie chwalić całemu światu?

 5. Mnie użytkownik za dobrą robotę wódki nie postawił 🙁
  Bo zbyt podobny do mnie 😉

 6. Do ciebie? Szkoda go 🙁

 7. Od kiedy to Tworyczów jest w Powiecie biłgorajskim? O czymś nie wiem?

 8. Gdzie pisze że jest?

 9. do Dziadka by wiedział że gazeta publikuje te nazwiska i imiona na które rodzice wyrażają zgode, dzieci w takim Biłgoraju rodzi się o wiele więcej !

 10. Dziadku to nie jest dla poczytności u borowca to jest na pamiątkę

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!