Goraj, Z nowej gazety

Wypadek z udziałem opla i mercedesa

Opublikowano 02 stycznia 2017, autor: JK/KWP Lublin

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do którego doszło w sylwestra około godziny 12:30 w Hoszni Ordynackiej gmina Goraj. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31 latek z gminy Goraj kierując oplem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na posesję nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka 34 letniemu kierowcy mercedesa. W wyniku zdarzenia kierowca mercedesa mieszkaniec gminy Chrzanów doznał licznych, poważnych obrażeń ciała i lotniczym pogotowiem ratunkowym został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności wypadku.

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do którego doszło w sylwestra około godziny 12:30 w Hoszni Ordynackiej gmina Goraj. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31 latek z gminy Goraj kierując Oplem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na posesję nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka 34 letniemu kierowcy mercedesa. W wyniku zdarzenia kierowca mercedesa mieszkaniec gminy Chrzanów doznał licznych, poważnych obrażeń ciała i lotniczym pogotowiem ratunkowym został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Mercedesem podróżował także 33 letni mieszkaniec gminy Chrzanów. Pasażer mercedesa i kierowca opla zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności wypadku.

Komentarze

  1. szkoda facia ale z całą rodziną mieszał się w Hosznieńskie wybory,myślę ,że więcej tego tak z rodziną nie będą robili,

  2. Hiena, inaczej się nie da tego skomentować, nawet w tak trudnej sytuacji dla chłopaka jakiś kutafon, myślę że wiem jaki swoje frustracje powyborcze przelewa, a co palancie musiał CIEBIE POPIERAĆ TO WOLNY KRAJ I KAŻDY MIAŁ DOŚĆ CIEBIE I TWOICH DUPOWŁAZÓW!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. popierać ale ciebie

    a kto przypuścił zmasowany atak na sołtysa , dwie słynne rodzinki ,za co tak atakowano?

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!