Biszcza, Z nowej gazety

NIETRZEŹWY 29-LATEK ZA KIEROWNICĄ

Opublikowano 09 stycznia 2017, autor: Joanna Klimek

W miejscowości Biszcza policjanci w trakcie patrolu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Fiat Cinquecento. Tor jazdy auta wskazywał na to, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Jak się okazało podejrzenia mundurowych okazały się słuszne.

Wczoraj około godziny 19:30 w miejscowości Biszcza policjanci w trakcie patrolu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Fiat Cinquecento. Tor jazdy auta wskazywał na to, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Jak się okazało podejrzenia mundurowych okazały się słuszne. Kierowca, 29-letni mieszkaniec gminy Biszcza miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Ponadto wybrał się na przejażdżkę bez dokumentów. Nie posiadał podczas kontroli prawa jazdy, ubezpieczenia OC ani dowodu rejestracyjnego pojazdu. Swoje zachowanie tłumaczył policjantom problemami osobistymi.

Teraz 29-latek za swój brak rozsądku odpowie przed Sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

 1. moze poklucil sie z baba ony jak rusza nerwa

 2. Głupota ludzka nie zna granic !!!!

 3. Ja już po tym tragicznym wypadku myślałem że chociasz przez jakiś będzie cicho od pijanych kierowców. Niestety myliłem się!!:/

 4. źle bedzie źle bedzie źle bedzie bedzie żle sie działo we wsi tego roku
  wszystkie telewróżki obdzwoniłam

 5. Zabierać samochody jak ktoś biega po ulicy z maczetą to mu ją zabiorą to czemu nie konfiskować pijanemu samochodu? Zobaczycie jak ubędzie pijanych na drogach

 6. Tal sie bawi polska wieś

 7. Boję się myśleć że na spacerze mogę takich mijać ślisko jest

 8. Powinni ujawniać nazwisko od razu żeby ludzie pijaka na ulicy rozpoznawali. No i odsiadka powinna być bezzwzględna. No i Policja mogłaby się pewnym handlarzem z Biszczy zainteresować bo coraz bliżej szkoły podjeżdża. To też jest kpina z ludzi.

 9. I ja skomentuje .Komentujcie teraz Wy.

 10. Dobrze że to nie ostatni problem osobisty tego durnia mógł nie mieć problemów i trafić do stwórcy

 11. Tiaaa a po kiego i do czego Stwórcy taki ***** mający problemy alkoholowe.
  Nawóz z niego na pewno by wiele więcej zrobił dobrego.
  Ty stary durniu jak byś stracił lekko 10 000 pln albo 36 000 pln to byś nie był taki gieroj .Tylko o wypłacie wspomniałem a OC jak ci podniosą na paręnaście tysięcy składki rocznej to ci się odechce taką popierdółką struclem ganiać po wsi.
  Jeszcze mi Krowiarke byś przejechał TY ! Ona taki ma uroczy wzrok po tatusiu 😉

 12. Ciulu jsk byś mi Krowiarkę ukatrupił to z grobu a bym cie wyłuskał !!!

 13. Kochasz

 14. To co mial piechota isc zeby ktos go potracil?

 15. W końcu jest córkąb otumanionego po z nią Przyjacielstwa. Córką wyrodną ale córką .Mendą i gnidą oszczerczą i przewrotną i oczka ma ładne po tatusiu i miłość mi wyznawała i dawała artefakty i różne tam cudaniewidy ludziom opowiadała na mnie żeby łgali jak psy .Ale lubię te suczysko wiarołomne i zdrajczynie. Ona jest taka a e i o u !
  Ma talent i inteligencje i poszła w zatracenie a nawet zborsuczenie .Kiedyś będą z niej lufzie to będzie jak znalazł ,;)

 16. W końcu jest córką otumanionego przez z nią Przyjacielstwa. Córką wyrodną ale córką .Mendą i gnidą oszczerczą i przewrotną i oczka ma ładne po tatusiu i miłość mi wyznawała i dawała artefakty i różne tam cudaniewidy ludziom opowiadała na mnie żeby łgali jak psy .Ale lubię te suczysko wiarołomne i zdrajczynie. Ona jest taka a e i o u !
  Ma talent i inteligencje i poszła w zatracenie a nawet zborsuczenie .Kiedyś będą z niej ludzie to będzie jak znalazł ,;)

 17. A syneczek podobny do mnie uuuu !

 18. Ale plotkary na tym forum…

 19. „lubię te suczysko
  wiarołomne” Boże!!!

 20. Do roztropny- No jakiś powód jest hehe 😉 Mieli jego rozjechać piechotą? 😀 Chłopak myśli przyszłościowo

 21. O zieciunio wrocil 🙂

 22. Co tam w biszczy piszczy Panie z Biszczy 🙂

 23. Aż sie zaśmiałem z postu roztropnego 😀 faktycznie po co sie narażać hehe

 24. Roztropny ma racje zgadzam sie z nim 🙂

 25. Tak sie trza bedzie tłumaczyć policji:)
  a na poważnie to powinni ujawniać dane delikwenta który przekroczy np 2 promile zawartości krwi w alkoholu:) Jak ukradniesz coś to pokażą cię ze śmiesznym paseczkiem na oczach a ciemne okulary więcej by zakryły a pijaków jako potencjalnych morderców nie pokazują. Nie kolarza po piwku ale po iluś promilach

 26. Zalezy ile kto wypije, po dwoch piwach spokojnie mozna samochodem kierowac

 27. Ja bym sie nie odważył po dwóch. Po jednym nawet jest dylemat

 28. Czasami taki po dwoch piwach lepiej jezdzi od niejednego trzezwego

 29. Że lepiej to tak ale to już za dużo w razie dmuchania

 30. Zmieńcie temat

 31. Na jaki?

 32. Proponuje o czyms smiesznym..

 33. O pogodzie lub polityce:)

 34. Może jaka kobita się dołączy? Pisz jeśli to czytasz

 35. O polityce,

 36. Polityce? O mocherach z KOD 😀 Zastanawiam sie czy otworzyć piwo czy wino

 37. Tam mamy kabaret dopiero, szczegolnie w wykonaniu PO i Nowoczesnej

 38. Kijowski Oplac Dzieci 😉

 39. To jest komedia. Mochery stoją na ulicach nawet bez koksownika i oddają resortowe renty na obronę demokracji a Kijowski sie buja po świecie i czesze owieczki a raczej baranów

 40. Kijowski broni demokracji na Maderze na plazy a tamci idioci na mrozie przy Sejmie

 41. Tak sie kosi kase na frajerach a niech tam płacą staruszki, śmieją się z katolików i o. Rydzyka a tu prosze nowocześni i postępowi pasożytują na frajerach

 42. Jprdl… brak słów

 43. Co lala? Słuchaaj lala słuchaj lala znasz te nute?

 44. Jak mozna ufac czlowiekowi ktory alimentow nie placi.. Albo temu co namawial do brania kredytow we frankach szwajcarskich?

 45. SPROSTOWANIE to nasz zlotousty Petru bronil demokracji na Maderze

 46. Petru chce odpowiadać za budżet Polski a nie potrafią się sami rozliczyć i robić przelewów. Ten co okrada swoje dzieci domaga się praworządności. No kpina oni mają ludzi za idiotów jeśli myślą że ich poprą. Szkoda że gardzą ludźmi ale niedługo nawet Niemcy i Soros kopną w dupę tą bandę bo jaki mają z nich pożytek

 47. Do tego kompletne nieuki… Wedlug nich mamy 6 kroli, trzecim znowu jest Belzebub… Przed 11 w dzien poslanka mowi ze obradujemy pod oslona nocy… Przeciez kabareciarze prace przez nich straca

 48. Najlepsza szopka noworoczna jaką widziałem:) pora pościelić

 49. 3/4 komentarzy pochodzic od debili. Jest to Nie podwarzalnne.???? Przykre to.

 50. Większość wie o kogo chodzi. Do samochodu szkoda ze mu nie zajrzeli to może by jeszcze jakieś ciekawe zabawki się znalazły, w końcu myśliwy przecieź… haha:)

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!