REKLAMA
baner_1000x200px

Józefów

Zjazd Absolwentów LO

Opublikowano 07 marca 2014, autor:

ias_07_03_2014

Liceum Ogólnokształcące w Józefowie obchodzi w tym roku 70-lecie. Jubileuszowe obchody połączone ze Zjazdem Absolwentów odbędą się na przełomie maja i czerwca, ale zapisy chętnych do udziału w tym wydarzeniu już się rozpoczęły.

 

W programie są wspomnieniowe spotkania, ognisko i bankiet, a także uroczystości patriotyczno-religijne. Osoby, które chciałyby w nich uczestniczyć są proszone o kontakt z sekretariatem szkoły przy ul. Broniewskiego 14, telefonicznie pod numerami: 602 566 678 i 601 367 040 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: lojozefow@interia.pl.

 

Do udziału w jubileuszu zachęcają dyrektor Samorządowego Zespołu Szkół Elżbieta Działa i prezes Stowarzyszenia Wychowanków Liceum Ogólnokształcącego Kazimierz Mart. Wspólnie zapraszają nie tylko do spotkania i wspominania szkolnych lat, ale również rozmów o życiowych drogach, sukcesach i osiągnięciach, których doświadczyli wychowankowie placówki po zdaniu matury i opuszczeniu murów szkoły. – Nasze wspomnienia są ogromną wartością, która uskrzydla nas i pozwala iść dalej przez życie. Daje nam poczucie więzi z tym miejscem, gdzie każdy z nas „cząstkę swej duszy zostawił” – stwierdzają organizatorzy jubileuszowego spotkania.

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!


− 4 = trzy

Motocykle, skutery, choppery 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?