REKLAMA

Józefów, Wydarzenia, Z nowej gazety

Popełnił samobójstwo?

Opublikowano 20 listopada 2013, autor: EZ

Pod koniec grudnia minionego roku zaginął ślad po 23-letnim Tomaszu K., mieszkańcu Hamerni (gm. Józefów). W sobotę (16 listopada) w okolicach miejscowości odnaleziono ciało mężczyzny. Prawdopodobnie jest to Tomasz K.

Popełnił samobójstwo?

23-letni Tomasz K., mieszkał w Hamerni. 25 grudnia minionego roku wyszedł z domu, mówiąc domownikom, że wróci za chwilę. Jednak ślad po nim zaginął. Szukała go policja i rodzina. Tomasz K. przepadł bez wieści.

W sobotę (16 listopada) w lesie w okolicach Hamerni przypadkowy mężczyzna, jadąc traktorem, zauważył ciało. Zawiadomił policję, na miejsce przyjechał również prokurator. – Prowadzimy śledztwo w tej sprawie. Przeprowadzona została sekcja zwłok, prowadzone są badania DNA - mówi Zbigniew Reszczyński, szef Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju. Dodaje, że zwłoki mężczyzny znajdowały się w lesie, w mało uczęszczanym miejscu. Denat leżał pod drzewem, na którym wisiała linka. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo. Podejrzenia te jednak potwierdzi lub zaprzeczy wynik sekcji zwłok.

Przy mężczyźnie znajdowały się dokumenty wskazujące, że jest to zaginiony w grudniu minionego roku mieszkaniec Hamerni. Ciało było jednak w stanie znacznego rozkładu, dlatego konieczne są badania DNA.

Komentarze

  1. WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZICÓW.SAMA POMAGAŁAM GO SZUKAĆ,NIESTETY BEZ SKUTKU.TO STRASZNE A ONI WCIĄŻ MIELI NADZIEJĘ ŻE,MOŻE JEDNAK SIĘ ODNAJDZIE.
    WSPÓŁCZUJĘ RODZICOM TOMKA

  2. Mogli go jakieś s…powiesić.A Prokurator niech się przyłoży a nie kładzie lage na robotę. Agenci SCA wybadają .

  3. Gkmh

Zostaw komentarz

Redakcja "NOWa Gazeta Biłgorajska" NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZAMIESZCZONE KOMENTARZE!


sześć − = 5